Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Sapient Element Vs Never Summer Legacy


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 LooKasS

LooKasS

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 1 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 16 March 2010 - 22:43

Witam serdecznie!
Mam pytanie odnośnie kupna deski - przeznaczenie razczej mało freestylowe, zdecydowanie bardziej szybka jazda również w offroadzie :) czy tam po puchu jak to kto nazywa.

Trochę po przeglądałem poszukałem i znalazłem taką deskę która mi dosyć mocno przypasowała:

http://www.allegro.p...162_gratis.html

Tylko co do samej tej deski, znajomy nakreślił mi temat, że ta deska ma dziwną kolorosrtykę i wzór, gdyż podbno w sezonie z którego jest rzekomo ta deska - w takiej kolorostyce nie występowała ...
Więc pytanie czy sprzedający próbuje oszukać czy wszystko jest w porządku a to tylko znajomego jakiś błąd złapał?
Pytanie do ludzi - najlepiej tych którzy jeździli na deskach tej firmy - czy są dobre? Bo z tego co po necie poczytałem to wynika, że sa dosyć dobre.
Jeszcze jedno pytanie - NTS Nano Base IS7500 Sintered - grafitowy wykończony strukturą piłeczki golfowej - - - właśnie co do tej grafitowej struktury, czy to prawda, że jest bardziej podatna na uszkodzenia i trzeba o nią w jakiś specjaolny sposób dbać?


Co do drugiej deski na którą mogę się zdecydować to Never Summer Legacy - sezon 2008 za około 700 zł, z tego co widziałem w dobrym stanie - długość około 160 cm

Która z tych dwóch desek jest korzystniejszym wyborem?

A może polecacie coś jeszcze innego? Bardzo będę wdzięczny za wszelakie linki.
Wzrost 185 waga 95 kg.

Pozdróweczki i z góry dzięki za pomoc!

Ps. Proszę mi deski nie podkupić 8)