Skocz do zawartości




Zdjęcie

Zestaw Dla Dziecka, 3L


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Los_dell_rio

Los_dell_rio

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 317 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 01 December 2014 - 22:59

Jak w temacie, decha musi nie musi być koniecznie różowa, ale dobrze by było, żeby taka wlanie była :-* np burton chicklet , na takiej (tzn różowej) jeździła "na sucho" z roninami na evencie burtona w SCC i tak jej się spodobało….że decyzja zapadła. Buty rozmiar 29 np. kids grom z burtona lub z K2 lil kat i wiązania np. burton scribe albo K2 lil kat.
Jakbyście coś mieli / wiedzieli to prośba o info

#2 slv

slv

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 521 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 02 December 2014 - 10:47

Zerknij za Burton After School Special masz wtedy komplet.
Problem jest z wiązaniami i deskami, jeśli chcesz łączyć producentów, bo burton stosuje 3d a pozostali 4x4. Pewnie potrzebujesz rozmiar 80 cm a taki to chyba tylko u burtona. Fajna też jest u nich "smycz" do ciągnięcia/hamowania deski jak maluch sam stoi. Deski w rozmiarze do 100 są mięciutkie - kompozytowe od 100 włącznie mają rdzeń drewniany.
Na 90% będę miał na sprzedaż wiązania K2 Lil Kat biało-różowe w rozmiarze S (ale nie będzie pasowało do deski burtona). Buty najlepiej kup z Burtona, bo mają wkładkę pomniejszającą o 1 rozmiar więc na dłużej wystarczą.
Poszukaj na ebayu lub w sklepach de, uk, modeli z zeszłych sezonów tam powinno być taniej.
Jeśli masz pytania to pisz, bo sam ostatnio przerabiałem temat.

Użytkownik slv edytował ten post 02 December 2014 - 10:56


#3 slv

slv

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 521 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 04 December 2014 - 10:46

Jeśli byś potrzebował to mam ledwo używane wiązania K2 Lil Kat w rozmiarze S, takie jak tu: http://www.evo.com/o...-kat-youth.aspx
Mocowanie nie pasuje do Burton 3D, do 4x4 czy tam 4x6 jest ok.
Jakby co to mogę przesłać zdjęcia, zresztą też nie mamy tak daleko do siebie ;-)

Użytkownik slv edytował ten post 04 December 2014 - 10:49