Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Airhole Vs Wolface


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 November 2014 - 14:19

Jak wyżej. Jakie są różnice pomiędzy tymi produktami? Ma ktoś z Was jakieś porównanie?
www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany

#2 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 November 2014 - 15:09

Jak wyżej. Jakie są różnice pomiędzy tymi produktami? Ma ktoś z Was jakieś porównanie?


Misiek - zależy jaki Airhole. Wolface to jeden rodzaj a w AH masz kilka jak S1, S2, pullover, airtube etc.

Ja osobiście wybieram AH Airtube i też w tym rodzaju są różne tj. są różne materiały w zależności na jaki warunek wychodzisz.
Są te na cieplejsze dni i są takie na mega mrozy.
Ja osobiście wybieram AH Airtube bo nie chcę mieć rzepa w tyłu głowy
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#3 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 29 November 2014 - 15:13

Podpadne Marcinowi ale wole wolfa - mam go od 5 lat i jestem mega zadowolony.

Zelży czego oczekujesz - wolf jest bardziej miekki i hustowaty
w miejscu gdzie masz usta przynajmniej u mnie jest trójkąt ale nie na wylot.
Wykonanie oceniam na bardo wysokim poziomie - po powyzszych 5 latach użytkowania, prania w pralce - rzepy trzymają jak nowe.

W airholu odrzuca mnie ta dziura przypominająca.... no :D
do tego jestem w takim wieku ze jakos ich grafiki do mnie nie trafiają :D

ja mam tę

Dołączona grafika

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#4 sedzia

sedzia

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 November 2014 - 16:35

A jeżeli ktoś nie potrzebuje dziury na usta, to warto popatrzyć na neckwarmery Clast.

#5 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 November 2014 - 17:42

Podpadne Marcinowi ale wole wolfa - mam go od 5 lat i jestem mega zadowolony.

Zelży czego oczekujesz - wolf jest bardziej miekki i hustowaty
w miejscu gdzie masz usta przynajmniej u mnie jest trójkąt ale nie na wylot.
Wykonanie oceniam na bardo wysokim poziomie - po powyzszych 5 latach użytkowania, prania w pralce - rzepy trzymają jak nowe.

W airholu odrzuca mnie ta dziura przypominająca.... no :D
do tego jestem w takim wieku ze jakos ich grafiki do mnie nie trafiają :D

ja mam tę


A czy miałeś Airhole? porównaj oba produkty w boju a potem napisz co się bardziej spisuje. Coś co jest Kopią Airhole S1 sprzed 4 sezonów z wszystkoczepnymi rzepami, a pozbawione największego benefitu tej maski - właśnie tej dziury. Coś widzę Janciu że muszę Cie przekupić i zdeprawować (wtedy powiedzą że sprzedaleś się za AIRHOLE :D ) a potem wypowiesz swoją opinię.
Ja mam swój specyficzny stosunek akurat do TEJ marki - typowe polskie ściemniactwo - podchody nad zostaniem dealerem i wypuszczenie po sezonie kiepskiej kopii. :D
Airhole to gama produktów Kilka linii S, Airtube, Balaklav, Takiej gamy produktów i wzorów graficznych nie da Wam żadna z wymienionych firm razem wziętych

Załączone pliki


  • koniefka lubi to

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#6 sedzia

sedzia

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 November 2014 - 22:42

Jeżeli chodzi o maskę, która 'podchodzi' pod same gogle to rzeczywiście AirHole nie ma sobie równych. Oczywiście to jest moja subiektywna ocena. Przerobiłem tego sporo i AH jest mega wygodne w tym przypadku. Natomiast jeżeli chodzi o sam neckwarmer to Clast dla mnie jest najlepszy. Jakoś specjalnie nie przepadam za 'szmatką' wokół ust, jednak wybierając pomiędzy AH a Wolface wybrałbym AH ze względu na to, że odprowadzanie wilgoci ociera się o doskonałość. Oddycha się w moim odczuciu na 'sucho, w przypadku Wolface miałem przypadki, w których przy otworze ustnym tworzyła się powłoka lodowa i było to bardzo niekomfortowe...

Użytkownik sedzia edytował ten post 29 November 2014 - 22:44


#7 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 November 2014 - 23:07

a znasz Airtuby Airhole? Wykonane n.p. z wełny Merino - czyli to co nazywasz Neckwarmer, a przy tym z funcjonalnością znaną z masek. Mam wrażenie że wiele osób identyfikuje Airhole jako MASKI ZAPINANE NA RZEP, a to zaledwie część oferty

Załączone pliki


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#8 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 November 2014 - 01:11

no cóż... misiek... słyszysz tu sporo marketingowego bla bla bla... (użyłem takiego zwrotu, bo widzę, że jest trendy...)...

niestety (oczywiście w mojej ocenie, nie podlegającej przekupstwu) stawianie airhole'a przeciw wolface'a jest nie na miejscu...
z całym szacunkiem dla rodzimego produktu, kawałki materiału rodem z kraju klonowego liścia są o lata świetlne do przodu... nie znam nowych produktów (podobno lepszych) airhol'a, ale te które używam i używałem, nie pozostawiają złudzeń... komfort i jakość w pewnych sytuacjach, zwłaszcza zimą w górach nie mają ceny... :bag:

natomiast daleki jestem od stwierdzenia, że AH jest idealny... nie jest... ale pracują i starają się eliminować braki...

Użytkownik praxx edytował ten post 30 November 2014 - 01:13

skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#9 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 November 2014 - 11:01

Ok, przyjąłem wszystko i pewnie stanie na Airtube :)
Marcin, sytuację, o której piszesz przerabiałem kilka razy i doskonale Cię rozumiem. Na polskie cwaniactwo zawsze można liczyć.
  • Marcin07 lubi to
www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany