Skocz do zawartości




Zdjęcie

Airhole Wykonane Z Featherlite


29 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 November 2014 - 15:53

Airhole chyby wszyscy znają...
Od pewnego czasu w kolekcji pojawiły się Airtube. Pragnąłbym zwrócić Waszą uwagę na bardzo skromny graficznie a bardzo techniczny materiał Featherlite. Jest to podobny materiał do używanych przez koncerny sportowe do produkcji zimowej kolekcji dla biegaczy. Dobrze chroni przed zimnem, jest miły i delikatny w dotyku. Doskonale odprowadza wilgoć. Jest mocno rozciągliwy i chyba najciekawszy ze wszystkich obecnie używanych przez Airhole do produkcji masek. Materiał ten oprócz Airtube używany jest do produkcji technicznych balaclav, a w przyszłym sezonie zostanie użyty do znacznie większej liczby wzorów.

Załączone pliki


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#2 msolczak

msolczak

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 321 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 November 2014 - 16:15

Coś takiego właśnie, no może nie koniecznie z tego materiału, ale typ komin, dla małych twarzy masz? Jaka grafika? Cena?

#3 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 November 2014 - 16:32

One są w bardzo podobnych wzorach w wersji damskiej (czytaj mniejsze). W weekend wrzucimy wszystko co jest na Prosnow.pl

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#4 Ere

Ere

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 5 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 November 2014 - 16:40

Trzymam za słowo, bo noszę się z zamiarem zakupu :)

#5 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 November 2014 - 16:48

Prodish w tym już jeździł - możesz się go popytać co i jak. W samym Airhole jest mega ciśnienie w przyszłej kolekcji na sprawy techniczne choć polecieli też z takimi wariactwami że sam nie wiem co mam o tym myśleć

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#6 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 November 2014 - 17:21

Ten nowy materiał w Airholu jest świetny. Kupiłem od Marcina sampla z zeszłego roku i już latałem w nim w sumie 12 dni. Materiał jest fajny w dotyku i elastyczny. Obecnie to mój Airhole. Tak to wyglada.

http://imageshack.com/i/p9mB4Hv1j
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#7 slv

slv

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 521 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 27 November 2014 - 20:16

@ProDish Fajne te airhole i chyba wybrałeś najlepszy wzór ale jak patrzę na ten biały pasek, to nie mogę nie mieć skojarzeń, że wygląda jakby to była guma z gaci :-/ no offense

#8 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 November 2014 - 20:24

@ProDish Fajne te airhole i chyba wybrałeś najlepszy wzór ale jak patrzę na ten biały pasek, to nie mogę nie mieć skojarzeń, że wygląda jakby to była guma z gaci :-/ no offense


No właśnie chyba takie było założenie projektanta by ten AH wyglądał jak gacie ala Celvin Kline
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#9 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 November 2014 - 21:35

Są też opcję "niegaciowe", to kwestia gustu... zawsze można polecieć na mega rapie z gaciami podciągniętymi pod nos ;)
  • slv lubi to

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#10 Ere

Ere

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 5 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 November 2014 - 09:43

Marcin, ta z linku poniżej też jest z tego nowego materiału czy tylko te pokazane na zdjęciach w pierwszym poście?
Też jest Airtube w nazwie, więc na logikę odpowiedź powinna brzmieć tak, aczkolwiek wolę się upewnić ;)

http://www.prosnow.p...tyedye-w15.html

#11 slv

slv

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 521 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 28 November 2014 - 09:47

Heh... to w takim razie tylko brakuje jeszcze interfejsu żeby spiąć gacie z airholem ;-)

#12 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 November 2014 - 09:55

Marcin, ta z linku poniżej też jest z tego nowego materiału czy tylko te pokazane na zdjęciach w pierwszym poście?
Też jest Airtube w nazwie, więc na logikę odpowiedź powinna brzmieć tak, aczkolwiek wolę się upewnić ;)

http://www.prosnow.p...tyedye-w15.html


stawiam na odpowiedź - nie...
nazwa airtube nie jest określeniem materiału tylko nazwą modelu... po naszemu -komin... :bag:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#13 Ere

Ere

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 5 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 November 2014 - 11:27

stawiam na odpowiedź - nie...
nazwa airtube nie jest określeniem materiału tylko nazwą modelu... po naszemu -komin... :bag:


Komin to jest chimney :P
Masz rację praxx w wyniku pomroczności zwyczajnej nie skumałem, że może to oznaczać rodzaj, kształt, krój (niepotrzebne skreślić) produktu :)

W takim razie pociągnę temat dalej; czym różni się Airhole z mojego linku od tych z nowej serii, oprócz ceny oczywiście?

#14 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 November 2014 - 12:03

Komin to jest chimney :P
Masz rację praxx w wyniku pomroczności zwyczajnej nie skumałem, że może to oznaczać rodzaj, kształt, krój (niepotrzebne skreślić) produktu :)

W takim razie pociągnę temat dalej; czym różni się Airhole z mojego linku od tych z nowej serii, oprócz ceny oczywiście?

Ten z linku wykonany jest z Drytec'u materiału który jest używany przy produkcji tub i dobrze nadaje się do wykonania nadruków. Nie jest tak delikatny i miły w dotyku jak Featherlite, ale równie dobrze wywala wilgoć na zewnątrz

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#15 msolczak

msolczak

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 321 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 November 2014 - 12:33

Marcin moja wishlist: na małą twarz (dziecko, kobieta), komin, materiał dowolny, mocno kolorowy. Co masz spełniającego te kryteria?

Edit: ten masz? Ile dukatów? I dlaczego tak dużo? I ile taniej dla mnie? :-D Załączony plik  image.jpg   241.32 KB   29 Ilość pobrań

Użytkownik msolczak edytował ten post 28 November 2014 - 12:37


#16 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 November 2014 - 12:55

nie... tej nie bierz. to AH w stylu buffa - jak na mój gust dobry na summercampy. Fajny jest Colorblock w formie tuby masz dziś -30% bo mamy BLACKFRIDAY

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#17 msolczak

msolczak

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 321 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 November 2014 - 17:43

Ehe.. Black friday, a w sklepie colorblocka nie widzę? :shock:

#18 Bodek

Bodek

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 November 2014 - 19:05

a szkła do bomberów łapią się na black friday?

#19 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 November 2014 - 19:17

Pytałem. Łapią się

#20 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 November 2014 - 19:41

Komin to jest chimney :P


może być też: stack lub smokestack...
a taki kominek to już będzie: fireplace...

tak czy inaczej polecam tubę i to w różnych odmianach, tych cieplejszych i tych bardziej lansiarskich... :ph34r:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...