Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Skąd I Gdzie Na Deskę W Alpy


21 odpowiedzi w tym temacie

#1 smietana

smietana

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 1 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 August 2014 - 10:57

Może miałby ktokolwiek pomysł skąd- biuro podróży/organizator można byłoby pojechać na fajny wypad na deskę.
Interesują nas popularniejsze kurorty Austria, Włoch, Francja w których nie brakuje tras i dobrych widoków.
Oczywiście w rozsądnej cenie i najlepiej jakiś imprezowy/rozrywkowy region bo nie samymi sportem człowiek żyje :D

#2 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 August 2014 - 12:13

Snow4life, EHSchool, SignX, Ronin Snowboards itd, Gajowy01 też coś robi... generalnie jest trochę speców od wyjazdów na forum.
Co do biur podróży ja polecam Primoris Travel, ale jaka jest dla Ciebie rozsądna cena? Co by nie było, to na pierwsze oferty musisz jeszcze poczekać z miesiąc, dwa.
Ogólnie przejrzyj temat "Wyjazdy, wyprawy, warunki"
Pozdrawiam
Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#3 tomas

tomas

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 32 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 August 2014 - 16:34

Może miałby ktokolwiek pomysł skąd- biuro podróży/organizator można byłoby pojechać na fajny wypad na deskę.
Interesują nas popularniejsze kurorty Austria, Włoch, Francja w których nie brakuje tras i dobrych widoków.
Oczywiście w rozsądnej cenie i najlepiej jakiś imprezowy/rozrywkowy region bo nie samymi sportem człowiek żyje :D


jak chcecie dobry chill to nie pozostaje nic innego jak Snow Show, szczególnie polecam Alpy Francuskie.
Teraz będę drugi raz ale znam ludzi którzy od kilku lat co roku czekają tylko na to ;)

ps: w tym sezonie też jadę!

#4 smietana

smietana

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 1 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 08 August 2014 - 09:27

Na CGM widziałem wywiad odnośnie tego Snow Showa, całkiem fajna opcja ale nigdy nawet nie sprawdziłem tego dokładniej i nie pomyślałem, że cokolwiek poza tym organizują :mrgreen:
Mówisz, ze naprawdę jest w porządku?
O masz, znalazłem https://www.youtube....h?v=RKSalFugwHc

#5 smietana

smietana

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 1 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 08 August 2014 - 09:29

Snow4life, EHSchool, SignX, Ronin Snowboards itd, Gajowy01 też coś robi... generalnie jest trochę speców od wyjazdów na forum.
Co do biur podróży ja polecam Primoris Travel, ale jaka jest dla Ciebie rozsądna cena? Co by nie było, to na pierwsze oferty musisz jeszcze poczekać z miesiąc, dwa.
Ogólnie przejrzyj temat "Wyjazdy, wyprawy, warunki"
Pozdrawiam


Ypsi dzięki za dobre info :)

#6 tomas

tomas

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 32 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 09 August 2014 - 09:55

Na CGM widziałem wywiad odnośnie tego Snow Showa, całkiem fajna opcja ale nigdy nawet nie sprawdziłem tego dokładniej i nie pomyślałem, że cokolwiek poza tym organizują :mrgreen:
Mówisz, ze naprawdę jest w porządku?
O masz, znalazłem https://www.youtube....h?v=RKSalFugwHc


warunki lepsze niż u nas a ceny mógłbym powiedzieć, że nawet porównywalne.
Duży wybór tras, perfekcyjne przygotowanych z odpowiednią infrastrukturą(większość oświetlonych) a widoki jak z widokówki.
Pod to co was interesuje polecam Valmeiner, w którym byłem za pierwszym razem.
jeśli chodzi o rozrywkę i integrację zobacz na YT filmiki odnośnie Snowa ;) Standardowe biuro podróży raczej Ci tego nie zapewni a na pewno nie za taką kasę!

#7 małpka

małpka

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 19 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 August 2014 - 14:17

Byłam w tamtym roku snow show music fest na i naprawdę mega super :ok: :wub: :P :D Zobacz filmiki jak się bawią ludzie :)

Użytkownik małpka edytował ten post 10 August 2014 - 14:18


#8 xmazix

xmazix

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 71 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 August 2014 - 20:05

Pytanie jeszcze czego oczekujesz od wyjazdu, jeśli dobrego szkolenia i mocno nastawienia na jazdę, to te opcje co podał Ypsi. Jeśli bardziej imprezy to SnowShow, Snow Motion, ew. SnowEvents. Byłem na wyjeździe ze Snow Motion, z racji tego, że tylko ten termin pasował i towarzystwo narciarsko/deskowe. Szkolenie - zależy na jakiego instruktora się uda trafić, imprez dość dużo, ale niewiele mogę powiedzieć co i jak z nimi, bo woleliśmy się wyspać i poświęcić czas na jazdę ;)

#9 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 27 August 2014 - 20:48

A ja z ekipa szukam nowego biura podrozy na wyjazd w okolicach grudnia. Spaliłem sie strasznie na Student Travel (odradzam wszystkim, z góry mzoecie kaucje w cene wliczyć;p).

To snowshow mnie zainteresowało? kiedy beda mieli oferte zimową?

icon_users.png


#10 EriksonE

EriksonE

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 728 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 02 September 2014 - 18:31

Wybiera się ktoś z Inarimi na True Snowboard Camp w tym roku? Ogólnie robi ktoś jeszcze coś podobnego do ich rozwiązania? Interesi mnie wyjazd, ale nie jestem napalony na imprezy dla gimbazy i z robieniem sweet fociek na mordoksiążkę. Bardziej cykl nauka-praktyka-relaks (oczywiście nie kalosz)

#11 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 September 2014 - 08:47

Jak ktoś chce przede wszystkim pojeździć to polecam Snow4life.

#12 emer

emer

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 September 2014 - 18:11

Wybiera się ktoś z Inarimi na True Snowboard Camp w tym roku? Ogólnie robi ktoś jeszcze coś podobnego do ich rozwiązania? Interesi mnie wyjazd, ale nie jestem napalony na imprezy dla gimbazy i z robieniem sweet fociek na mordoksiążkę. Bardziej cykl nauka-praktyka-relaks (oczywiście nie kalosz)


No chciałbym bardzo bo z Arielem fajnie się bryka.....poza tym jestem mega ciekawy tej miejscowki....ale najpierw muszę wyleczyć świeżo złamana rękę.. :wallie:
emer

#13 EriksonE

EriksonE

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 728 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 05 September 2014 - 19:24

Czasu jeszcze sporo, na razie nie mają nawet terminów, ale z tego co się wywiadywałem to najwcześniej pod koniec lutego

#14 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 05 September 2014 - 20:37

Jak ktoś chce przede wszystkim pojeździć to polecam Snow4life.


No chłopaki.... taka rekomendacja... :D nieźle... nieźle... :D

A tak na poważnie:
Sprawdzone szkoły z gwarancją wysokiego poziomu szkolenia znajdziesz na dole strony - znamy ich - wiemy co i jak robią.
Każda ma też swoją specyfike - jedne są bardziej nastawione na technike, inne na freestyle itd
Są tez takie jak SnowShow które poprostu dają rozrywke i jeżeli jedziesz z nastawieniem totalnej imprezy i jazdy to też polecamy :)


pzdr

JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#15 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 September 2014 - 23:36

Wybiera się ktoś z Inarimi na True Snowboard Camp w tym roku? Ogólnie robi ktoś jeszcze coś podobnego do ich rozwiązania? Interesi mnie wyjazd, ale nie jestem napalony na imprezy dla gimbazy i z robieniem sweet fociek na mordoksiążkę. Bardziej cykl nauka-praktyka-relaks (oczywiście nie kalosz)


w tym roku nie, jak już to w przyszłym może uda się z nimi kopnąć. w przyszłym roku, ale w tym sezonie :). Jancio dobrze gada (polać mu!) - każda szkoła ma swoją specyfikę i nie da się jednej wsadzić do pudła ze wszystkimi elementami jazdy. Ja trochę szkół przetestowałem i jeżdżę z tymi, którzy mają ofertę najbardziej 'skrojoną' pode mnie. Polecam samemu zrobić takie testy :)

pzdr,
pele
KUBOTA TEAM official rider!

#16 EriksonE

EriksonE

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 728 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 07 September 2014 - 07:41

Robienie testów ma sens jeżeli dysponuje się sporą ilością hajsu, a do tego jeszcze większą ilością czasu :)
osobiście nie stać mnie na więcej niż 1 max 2 wyjazdy zagraniczne (tygodniówki) rocznie. Po pierwsze z braku czasu, pieniądze też odgrywają sporą rolę. Poza tym płacąc już komuś ciężko zarobioną kasę oczekuję że otrzymam dobry produkt, a nie możliwość testowania :P

Pele dawaj znać jaki termin wybierasz, może się zgramy że się tak wyrażę.

#17 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 07 September 2014 - 09:22

śmiało wal z Inari wszczególności jeżeli chodzi o fs buttery, boxy itd. jeżeli technika i jazda po za trasą to Snow4life, jeszcze masz Roninów z nimi nauczysz się wszystkiego po trochu, jeżeli chodzi jeszcze o Roninów to organizują wyjazdy do Avoriaz gdzie masz dostęp do Burton The Stash http://www.thestash.com

Użytkownik Arec edytował ten post 07 September 2014 - 09:23


#18 EriksonE

EriksonE

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 728 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 07 September 2014 - 19:09

Dzięki za info, podpatrzę.

#19 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 07 September 2014 - 19:58

My chcemy z Arielem w tym sezonie gdzieś pojechać, ale jeszcze nie wiemy, kiedy może się to udać, bo jest zbyt wiele zmiennych niestety... W każdym razie @Erikson - będziemy w kontakcie, może udałoby się zgadać i pojechać razem z BB.
www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany

#20 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 September 2014 - 20:38

Robienie testów ma sens jeżeli dysponuje się sporą ilością hajsu, a do tego jeszcze większą ilością czasu :)
osobiście nie stać mnie na więcej niż 1 max 2 wyjazdy zagraniczne (tygodniówki) rocznie. Po pierwsze z braku czasu, pieniądze też odgrywają sporą rolę. Poza tym płacąc już komuś ciężko zarobioną kasę oczekuję że otrzymam dobry produkt, a nie możliwość testowania :P

Pele dawaj znać jaki termin wybierasz, może się zgramy że się tak wyrażę.


Jasne, dam znać, może uda nam się złapać synchro :)

pzdr,
pele
KUBOTA TEAM official rider!