Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Dc Travis Rice 2014


36 odpowiedzi w tym temacie

#1 msolczak

msolczak

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 321 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 December 2013 - 19:57

Czy ktoś jest może posiadaczem, już je objeżdzał i jest w stanie się podzielić opinią?Załączony plik  image.jpg   31.06 KB   57 Ilość pobrań

#2 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 December 2013 - 20:05

hohohoooo... chyba przeceniasz środowisko... :ok:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#3 msolczak

msolczak

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 321 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 December 2013 - 20:08

Myślisz? :-/

#4 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 December 2013 - 20:11

no raczej... :ok:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#5 Krzysiek A

Krzysiek A

    Dystrybucja Rossignol

  • Dystrybutor
  • 132 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 December 2013 - 22:11

Marek sie pewnie wypowie to będzie cos wiecej wiadomo o tym bucie

#6 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 December 2013 - 00:06

But drogi, choc patrzac na ceny np Burtona,wcale nie tak. Ogolnie to twardy model z podwojnym BOA, najwyzszym modelem buta wewnetrznego DC, Black Liner, specjalnymi wkladkami wewnetrznymi robionymi przez zewnetrzna firme. Bardzo wygodny, nie az tak twardy jakby to wynikalo z opisu. Raczej do szybkiej jazdy i skokow.
Wiadomo,trzeba mierzyc. Na rynku drogich butow na pewno bardzo dobra pozycja, tansza od najdrozszych modeli konkurencji.

#7 msolczak

msolczak

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 321 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 December 2013 - 00:16

Miałeś może na nogach? Wrażenia z użytkowania?

#8 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 December 2013 - 00:26

Miałem, bardzo wygodne, twardość w dużej mierze zależy od skręcenie BOA, które w tym bucie bardzo precyzyjnie obejmuje stopę. Ja nie jestem fanem BOA, ale np taki Piotr Janosz jeździ tylko w takich butach. Niska waga, to druga sprawa, co wcale w tej półce cenowej nie jest standardem.

#9 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 December 2013 - 00:32

tiaaa...
ledwo doczekaliśmy jako takich testów deskowych i lekko wiązkowych, a tu takie schody... myślę, że jeszcze za wcześnie (jeśli w ogóle) na porządne opinie... to jest mega nowość w mega cenie... chciałbym zobaczyć w kwietniu dane na temat sprzedaży w pl i wtedy statystyczne szanse na zdanie relacji... :girlcake:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#10 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 December 2013 - 00:44

Cena jest mega,ale np Burton ION jest droższy,nie mówiąc o SLX. Sprzedaż w niektórych sklepach jest niezła...na luzie, jak ktoś kupi, pojeździ, to moze skrobnąć.

#11 msolczak

msolczak

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 321 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 December 2013 - 00:45

Miałem, bardzo wygodne, twardość w dużej mierze zależy od skręcenie BOA, które w tym bucie bardzo precyzyjnie obejmuje stopę. Ja nie jestem fanem BOA, ale np taki Piotr Janosz jeździ tylko w takich butach. Niska waga, to druga sprawa, co wcale w tej półce cenowej nie jest standardem.


Dziękuję.

tiaaa...
ledwo doczekaliśmy jako takich testów deskowych i lekko wiązkowych, a tu takie schody... myślę, że jeszcze za wcześnie (jeśli w ogóle) na porządne opinie... to jest mega nowość w mega cenie... chciałbym zobaczyć w kwietniu dane na temat sprzedaży w pl i wtedy statystyczne szanse na zdanie relacji... :girlcake:


Przeceny w US już nie długo. Trzeba być czujnym ;-)

#12 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 December 2013 - 00:50

Przeceny w US już nie długo. Trzeba być czujnym ;-)

jakoś tak mam, że raczej staram się wspierać lokalny biznes... choć wiem, że przy okazji karmię hydrę nienasyconą... ale ogólnie koledzy muszą też z czegoś żyć... :ok:
  • Marcin07 lubi to
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#13 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 December 2013 - 01:05

Eee, tam jak Cie taniej wyjdzie w usa to kupuj. Ale teraz to juz malo oplacalne, roznica kursowa na poziomie 24% czy ile tam? Trasport,itd... No i brak gwarancji. Ale wolny rynek,wiec jak masz mozliwosci i sie nie boisz to mozna probowac sicagac...

#14 msolczak

msolczak

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 321 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 December 2013 - 01:05

Zgadzam się z Tobą i też jestem za takim podejściem do tematu. Ale u nas ciuchy i buty są bardzo drogie. Dla przykładu w zeszłym roku kupiłem Burtony Minty Brown rok 2010 brand new w cenie chińskich trampek na bazarze, spodnie DC model Donon wyjąłem za niecałe 60$, prosto z DC brand new. Wysyłka na terenie US free w obu przypadkach. Do Polski przyworzą mnie te cuda znajomi, więc wysyłki nie płacę. To są ceny, których tutaj nigdy nie zobaczymy, bo chłopaki musieli by grubo dołożyć do interesu, nawet w okresie przecen. Na monetę ciężko pracuję, więc oglądam z każdej strony nim wydam. Nie widzę powodu, dla którego miałbym przepłacać gruuubo tutaj na miejscu w/w przypadkach, pomijam fakt, że gdybym już nawet chciał przepłacić to w PL mam ogromny problem z dostaniem odpowiedniego rozmiaru. Jak dorzucimy do tego wymagania co do kolorystyki.. Cóż. :-)

#15 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 December 2013 - 01:23

żeby nie było... też nie kupuję przed sezonem, tylko najchętniej mocno po... nie mam ziomków za atlantykiem, to i nie bardzo z cargo za free mogę się poskładać... ale wiem, że koledzy haracz muszą do skarbonki oddać, a na bułkę i browar coś musi zostać... inna rzecz np, że jamer never summera dealuje w cenie mocno konkurencyjnej do rynków światowych i to też jest fajne... ale jak kiedyś poruszyłem temat, że u nas wiele szpeju 30-35% droższe jak w hamburgerlandzie, to mnie prawie zjedli...
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#16 msolczak

msolczak

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 321 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 December 2013 - 10:02

Kilka lat temu z kumplem przymierzaliśmy się do tego biznesu, jak mieszkałem jeszcze we Wrocławiu. Negocjowaliśmy z 3 markami desek ewentualne warunki i jedną firmą odzieżową. Po głębszej analizie odpuściliśmy, pomimo, że był temat mocno zaawansowany. Rynek w Polsce jest jaki jest. Sezon trwa krótko, kupowanie sprzętu i jego częsta wymiana jest u nas skrajną rzadkością. Nie zazdroszczę chłopakom tego kawałka chleba. Nie mniej marże nie były małe. Dlatego w moim odczuciu w PL ceny w większości zbliżają się do rynkowych po sezonie, w okresie przecen. Ale i rodzimy rynek, a raczej jego brak to ciężka sprawa. Z tego co piszą chłopaki to teraz w ogóle jest bryndza i pomimo, że miał być to dodatkowy biznes ciesze się, że tego nie ruszyliśmy w tych realiach :-)

#17 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 December 2013 - 10:57

myślę, że to kwestia ogólnego ubóstwa naszego społeczeństwa... opieram to o wynik obserwacji innej branży, do której mi blisko... też sezonowa, ale ze sporą grupą docelową... też nie jest lekko, choć najwięksi sobieradzą... ale tak jak piszesz, to ciężki i jak można choćby tutaj poczytać, niewdzięczny kawałek chleba... niestety...
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#18 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 December 2013 - 11:02

Ceny w polsce sa ustalane przez centrale a nie dystrybutorow...a czemu rynek tak wyglada to inna sprawa.

#19 Krzysiek A

Krzysiek A

    Dystrybucja Rossignol

  • Dystrybutor
  • 132 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 December 2013 - 11:11

Ja sie mocno zastanawiam nad zakupem tego modelu :)

#20 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 December 2013 - 11:14

Ceny w polsce sa ustalane przez centrale a nie dystrybutorow...a czemu rynek tak wyglada to inna sprawa.

no chyba, że nie ma centrali... B)
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...