Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

Flachau

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 mike

mike

Pro snołborder

• ModTeam
  • 2122 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 17 luty 2010 - 10:54

Wybieram si─Ö tam po raz pierwszy na pocz─ůtku marca.

Czy kto┼Ť zna t─Ö miejsc├│wk─Ö?
no board no fun!

#2 mike

mike

Pro snołborder

• ModTeam
  • 2122 post├│w

Napisano 08 marzec 2010 - 10:56

Wybieram si─Ö tam po raz pierwszy na pocz─ůtku marca.

Czy kto┼Ť zna t─Ö miejsc├│wk─Ö?

no dobra... wr├│ci┼éem... na pocz─ůtek powiem tylko, ┼╝e by┼éo zajefajnie! jak och┼éon─Ö opisz─Ö miejsc├│wk─Ö bardziej szczeg├│┼éowo http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/smile.gif
no board no fun!

#3 siwex

siwex

Zaawansowany snołborder

• Dystrybutor
  • 920 post├│w
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 08 marzec 2010 - 15:53

no dobra... wr├│ci┼éem... na pocz─ůtek powiem tylko, ┼╝e by┼éo zajefajnie! jak och┼éon─Ö opisz─Ö miejsc├│wk─Ö bardziej szczeg├│┼éowo :D

by┼éem tam kilka razy,jest ultra ┼Ťpass,a ┼╝e by┼éem tak dobrych kilka lat temu to ju┼╝ inna sprawa,wiem tylko ┼╝e jest tam jeszcze wi─Öcej wyci─ůg├│w ni┼╝ by┼éo heh,a my┼Ťla┼éem ┼╝e wi─Öcej si─Ö nie da:):P
www.snow4life.pl
www.sklep.snow4life.pl
www.signalsnowboards.com
www.wainmanhawaii.com

#4 mike

mike

Pro snołborder

• ModTeam
  • 2122 post├│w

Napisano 09 marzec 2010 - 10:15

by┼éem tam kilka razy,jest ultra ┼Ťpass,a ┼╝e by┼éem tak dobrych kilka lat temu to ju┼╝ inna sprawa,wiem tylko ┼╝e jest tam jeszcze wi─Öcej wyci─ůg├│w ni┼╝ by┼éo heh,a my┼Ťla┼éem ┼╝e wi─Öcej si─Ö nie da:)Do┼é─ůczona grafika

a jednak si─Ö da..., mo┼╝e nie mam jakiego┼Ť wielkiego alpejskiego do┼Ťwiadczenia, ale takiej ilo┼Ťci tras i wyci─ůg├│w w jednym miejscu jeszcze nie widzia┼éem... jest tam wszystko czego sobie mo┼╝na sobie za┼╝yczy─ç:hahaha: wszelkie rodzaje tras zjazdowych, wszelkie rodzaje wyci─ůg├│w i kolejek (no mo┼╝e z orczykami bieda, ale to raczej nie problem), trasy freeridowe, parki, rynny...

byłem tam 4 dni i nie zaliczyłem nawet połowy tych darów natury i cywilizacji

polecam dla wszystkich, bez wzgl─Ödu na poziom zaawansowania!
no board no fun!

#5 Marcin Be

Marcin Be

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 116 post├│w

Napisano 09 marzec 2010 - 19:04

jest tam wszystko czego sobie mo┼╝na sobie za┼╝yczy─ç:hahaha: wszelkie rodzaje tras zjazdowych, wszelkie rodzaje wyci─ůg├│w i kolejek (no mo┼╝e z orczykami bieda, ale to raczej nie problem), trasy freeridowe, parki, rynny...

ale o ktorym Flachau ty piszesz?, bo albo piszesz o calym SkiAmade, czyli o Flachau, Flachau Winkl, Zauchensee, Radstadt, Altenmarkt, itp., albo mocno przesadzasz.

Moze i maja tam duzo tras, ale jak dla mnie to jest super osrodek ale narciarski, albo jak ktos lubi po trasach jezdzic mozliwie zadko je powtarzajac, gdyz ze wzgledu na wysokosc pare km dalej lub blizej znam zdecydowanie lepsze miejsca pod katem frirajdu, chocby Gastein, albo Obertauern (mimo, ze maja mniej km tras niz 'hustawka' Flachau, Radstadt, Altenmarkt i co tam do tego jeszcze nalezy) .

#6 mike

mike

Pro snołborder

• ModTeam
  • 2122 post├│w

Napisano 10 marzec 2010 - 08:28

ale o ktorym Flachau ty piszesz?, bo albo piszesz o calym SkiAmade, czyli o Flachau, Flachau Winkl, Zauchensee, Radstadt, Altenmarkt, itp., albo mocno przesadzasz.

Moze i maja tam duzo tras, ale jak dla mnie to jest super osrodek ale narciarski, albo jak ktos lubi po trasach jezdzic mozliwie zadko je powtarzajac, gdyz ze wzgledu na wysokosc pare km dalej lub blizej znam zdecydowanie lepsze miejsca pod katem frirajdu, chocby Gastein, albo Obertauern (mimo, ze maja mniej km tras niz 'hustawka' Flachau, Radstadt, Altenmarkt i co tam do tego jeszcze nalezy) .

mam na my┼Ťli ca┼é─ů okolic─Ö Flachau..., ja akurat by┼éem tylko na SkiAmade i tam zdecydowanie najbardziej podoba┼éo mi si─Ö Zauchensee... tam freeride by┼é jak najbardziej mo┼╝liwy... nast─Öpnym razem pozwiedzam co innego... np. wspomniane Gastein ;)
no board no fun!

#7 Marcin Be

Marcin Be

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 116 post├│w

Napisano 10 marzec 2010 - 10:40

mam na my┼Ťli ca┼é─ů okolic─Ö Flachau

ale to moze zmienic nazwe tematu, bo to tak jakbys napisal temat o Szczyrku, a zachwalal Wisle ;-)
albo jakbys napisal Gubalowka, a tak naprawde pisal o frirajdzie na Kasprowym.

i racja, Zauchensee ma juz dobry potencjal frirajdowy.

#8 mike

mike

Pro snołborder

• ModTeam
  • 2122 post├│w

Napisano 10 marzec 2010 - 11:08

ale to moze zmienic nazwe tematu, bo to tak jakbys napisal temat o Szczyrku, a zachwalal Wisle ;-)
albo jakbys napisal Gubalowka, a tak naprawde pisal o frirajdzie na Kasprowym.

i racja, Zauchensee ma juz dobry potencjal frirajdowy.

zgadzam si─Ö Marcinie, temat zak┼éada┼éem zanim tam pojecha┼éem i znajomy, kt├│ry by┼é szefem wyprawy m├│wi┼é, ┼╝e jedziemy do Flachau... dopiero na miejscu okaza┼éo si─Ö, ┼╝e mocno "uog├│lni┼é" zagadnienie Do┼é─ůczona grafika

reasumuj─ůc temat powinien jak najbardziej zmieni─ç nazw─Ö na SKI-AMADE
no board no fun!

#9 kryzys

kryzys

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 20 post├│w
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem je┼║dzi─ç na kraw─Ödziach

Napisano 13 luty 2011 - 16:53

wlasnie wrocilem :)
nastawilem sie na jazde w absolut parku w flachau winkl
jak na miejscu okazalo sie co obejmuje skipass zmienilismy plan i zjechalismy praktycznie cale skiamade
flachau, flachauwinkl, schladming (z wyjatkiem sporej ilosci totalnie plaskich przejazdow), i zauchensee to totalna zajawa z mojej strony
pichl tez calkiem za to wagrain jako samodzielny osrodek odradzam jedynie trasa pod wyciagiem flying mozart jest fajna ale do niej bez problemu dojezdza sie z flachau

moze przez to ze zwiedzalem non stop i poznawalem nowe trasy nie wyjezdzilem sie na maksa bo ilosc tras i wariantow jest naprawde powalajaca ale transfery czasami troche zajmuja za to jak wroce za rok a zrobie to napewno bede wiedzial gdzie jezdzic.
fajnie to wszystko ogarniaja
obydwa parki w ktorych bylem naprade fajne i zupelnie inne absolut jest bardzo rozciagniety przez co latwiej konczyc lajn kiedy cos nie wyjdzie w planai po upadku min. nastepna przeszkode mamy w plecy

jazdy poza trasa byla ciezka bo zostalo malo sniegu ale pod tym wzgledem tez jest potencjal :)

#10 sanderson

sanderson

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 6 post├│w

Napisano 17 listopad 2017 - 11:20

A by┼é kto┼Ť niedawno? Bo post w sumie sprzed kilku lat, a my┼Ťl─Ö czy nie nastawi─ç si─Ö na Flachau jako┼Ť na stycze┼ä - jestem nadal pocz─ůtkuj─ůca, wi─Öc zale┼╝y mi ┼╝eby trasa by┼éa gdzie┼Ť pomi─Ödzy ┼Ťrednim/┼éatwym poziomem (no ┼╝eby tylko nie by┼éo totalnie p┼éasko)

#11 mb77

mb77

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 90 post├│w

Napisano 17 listopad 2017 - 11:47

Nie mia┼éem jeszcze okazji w tej lokalizacji, ale w styczniu b─Öd─Ö w s─ůsiednim o┼Ťrodku, kt├│ry jest po┼é─ůczony trasami i wyci─ůgami z Flachau, i tam te┼╝ planuj─Ö si─Ö przebija─ç. Z tego co si─Ö orientuj─Ö, to przewa┼╝aj─ů trasy o ┼Ťredniej trudno┼Ťci, troch─Ö niebieskich. Sam wybiera┼éem (niestety) te┼╝ pod k─ůtem w┼éasnych dzieciak├│w, kt├│re je┼╝d┼╝─ů od kilku sezon├│w na nartach, ale nadal nie nazwa┼ébym ich wymiataczami. W sumie Flachau-Wagrain-Alpendorf to sporo ponad 100 km tras, wi─Öc zak┼éadam, ┼╝e znajd─ů si─Ö odpowiednie. Mo┼╝esz obczai─ç jakie┼Ť filmiki na yt, mo┼╝e co┼Ť ci podpowiedz─ů.

W regionie ju┼╝ w pa┼║dzierniku pojawi┼é si─Ö ┼Ťnieg, teraz ju┼╝ ca┼ékiem bia┼éo, sypi─ů sztuczny ┼Ťnieg, ratrakuj─ů, wi─Öc warun b─Ödzie.

Użytkownik mb77 edytował ten post 17 listopad 2017 - 11:50