Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Joga


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 collener

collener

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 34 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 November 2013 - 16:35

Witam ;) Kto z Was jest również fanem jogi? :D Ja odkąd ćwiczę czuję się o wiele lepiej. Chodzę razem z najlepszą koleżanką - świetna sprawa. Zauważyłam, że od tego czasu jestem o wiele bardziej gibka.
Sprawiłam sobie nawet taką profesjonalną matę do jogi: http://jogastyl.pl/p...o-jogi-157.html i ćwiczę w domu.

#2 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 01 January 2014 - 16:40

jeśli chodzi o gibkość, to czy nie lepsze były by zwykłe ćwiczenia rozciągające ew. na równowage ?

czy też po prostu na gibkość :P

#3 sylwkaa

sylwkaa

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 36 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 01 January 2014 - 20:42

to właśnie joga polega na ćwiczeniach rozciągających, poprawiających równowagę i wielu wielu innych :) super sprawa, staram się praktykować w miarę regularnie :)

#4 ZAPP

ZAPP

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 426 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 02 January 2014 - 01:13

Widzę że forumowicz/-ka @collener to kolejny/a osoba z dobrymi poradami zawsze popartymi linkami do sklepów :twisted: , a o snowboardzie to już ni hu,hu :wallie: .

......don't eat yellow snow :) ......just ride....https://www.youtube....?v=bQmrb0_YY4U 


#5 WItjan

WItjan

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 0 postów
  • Poziom zaawansowania:jezdze wn'em i kompensacyjnym

Napisano 21 July 2014 - 06:16

Co do jogi, to mi się przydawała na początku zanim zacząłem regularnie jeździć, była idealna przy drobnych kontuzjach. Ale jak już wiedziałem co i jak, to na jogę chodziłem znów tylko po to aby dziewczyna mi nie truła głowy, że nie dzielę z nią pasji :D