Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Monopod


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 amok

amok

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 September 2013 - 04:12

Siemano, zakupiłem ostatnio monopod do gopro hero 2 lecz niestety jest on wadliwy w sensie tego,iż obraca sie sam pod ciężarem kamerki (oczywiście na stronce pisało, ze wytrzymuje ciężar 1kg bez problemu ;/) ma długość od 20-105 cm jest to kilka teleskopowych rurek, które tylko sie "rozciąga" nie mają gwintu ani żadnych zabezpieczeń macie może pomysły jak takie coś "stuningować"? Lub też może go odesłac go, mam jeszcze czas ok. 2 tyg?., poradzcie cos
niGdy nie mów niGdy !

#2 kozioł

kozioł

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 September 2013 - 09:38

Jak kazdy facet, powinieneś poradzić sobie za pomocą dwóch rzeczy. Jeśli coś miało się ruszać a sie nie rusza to używasz wd40, a jeśli coś nie miało się ruszać a się rusza, użyj taśmy klejącej ;)

#3 Snp

Snp

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 570 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 September 2013 - 09:48

hmmmm w sumie mozna by faktycznie potraktowac jakims klejem pytanie czy to zda egzamin. Pozatym mysle ze nie po to kupowales zeby to od razu naprawiac. ja bym odeslal jezeli masz pewnosc zwrotu kasy albo wymiany

#4 kozioł

kozioł

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 September 2013 - 10:07

Skoro to jest teleskopowe, to zapewne da sie to jakos rozebrać. I w miejscach gdzie kazdy element jest wysunięty maksymalnie nawinąć po 2 zwoje taśmy izolacyjnej. Skutkuje to tym ze w maksymalnym wyciągnięciu będzie miał większy opór tym samym nie będzie sie obracać. No chyba ze jest to jakaś bardziej skomplikowana konstrukcja.

#5 amok

amok

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 September 2013 - 10:13

co do taśmy to troche bez sensu jezdzic z rolka tasmy w kieszeni i co zmiana dlugosci stargac stara i nakleic inna w nowe miejsce chyba bedzie najlepiej jak zwroce ja do sklepu kupie kijek do treekingu i go stuninguje tylko w tym problem ze najkrotsze maja z tego co widzialem na alledrogo po 63-65 cm po zlozeniu chyba ze widzieliscie jakies krotsze ?
niGdy nie mów niGdy !

#6 Snp

Snp

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 570 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 September 2013 - 11:34

koziol chyba zrozumial blednie tak jak ja. oddaj w pigule co sie bedziesz stresowac :P

#7 kozioł

kozioł

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 September 2013 - 13:58

Ja wyobraziłem sobie cos w rodzaju wędki ;)