Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Szczyrk-Wisła-Ustroń- kto byl?


115 odpowiedzi w tym temacie

#1 doroteq

doroteq

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 25 December 2009 - 23:37

Hej.

W poniedzialek wybieramy sie w kilka osob do Bielsko-Białej na kilka dni z zamiarem odwiedzenia Szczyrku i Wisły i innych pobliskich osrodkow. Stad moje pytanko- czy ktos byl juz w tym roku w wymienionych miejscach i jakie sa aktualne warunki w zwiazku z obecna pogoda? Boje sie, ze jak zajedziemy, to nie bedzie po czym juz jezdzic, a ze z Gdanska to kawalek drogi, to tym bardziej moje zaniepokojenie wzrasta ;D/ Jesli tam nie bedzie sniegu- to jakie miejscowki polecacie w poblizu z jakakolwiek szansa na snieg? Jeszcze nie bylam w tamtych okolicach i porada by sie przydala ;)

#2 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 December 2009 - 23:51

w szczyrku podobno cos jeszcze lezy

#3 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 December 2009 - 23:54

my też mamy dylemat bo ostatnio pogoda splatała nam wszystkim niezłego figla http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/angry.gif/cry.gif' class='bbc_emoticon' alt=':' />(' /> my będziemy na terenie beskidu sądeckiego Krynica - Wierchomla grasować i szukać białego szaleństwa, ale najprawdopodobniej będzie trzeba szukać czegoś na Słowacji w każdym razie z warunkami to teraz jest jedna wielka niewiadoma i wszyscy się zastanawiają co z tego będzie.

przydał by się jakiś szaman :P

#4 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 December 2009 - 00:05

@doroteq -obczaj sobie kamerki: http://www.s-s-s.com.pl/warun.html
Ogólnie to kiepsko sprawa wygląda tam ze śniegiem:/. Bardziej bym polecał przyjechać w okolice Białki Tatrzańskiej, nawalili dużo sztucznego śniegu i można spokojnie jeździć:P.

#5 doroteq

doroteq

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 26 December 2009 - 12:05

@Bloodwyn:  hehe tylko ze Białka od Bielska jest 120 km dalej :P ciezko bedzie codziennie dojezdzac w 2 strony ;D chyba z dwojga zlego (a mzoe dobrego) wole na Slowacje sie zapuscic ;D

Pzdr

#6 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 December 2009 - 13:02

Dorotko, byłem w Wiśle (Nowa Osada - przyjemny stok na początek sezonu, no i nowe krzesło - pełna kultura) w poniedziałek i dało się całkiem fajnie pośmigać. Teraz nie liczyłbym na cokolwiek, bo halny zwiał w ciągu doby wszystko. Na Słowacji będzie analogicznie i jeśli możesz, to przełóż wizytę na naszym pięknym zadupiu o tydzień do przodu co najmniej. W tej chwili po prostu jest mega lipa, choć przynajmniej się ochłodziło od wczoraj i w nocy spada poniżej zera, ale niebo czyściutkie i nic nie zapowiada opadów http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/sad.gif
Tak w ogóle to mój pierwszy post tutaj, więc witam wszystkich ;D

#7 dumdum1988

dumdum1988

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 128 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 December 2009 - 13:50

Wlasnie wrocilem z Nowej Osady i stok przygotowany bardzo fajnie, niestety najazd ludzi i zrobily sie muldy i lod.

#8 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 December 2009 - 14:02

Znaczy byłeś tam dzisiaj i jest na czym jeździć?? Jeśli tak, to jutro z rana uderzam http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/smile.gif

#9 dumdum1988

dumdum1988

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 128 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 December 2009 - 15:56

No  Snieg na trasie lezy i jest calkiem calkiem ale nie wiem czy to nie bedzie rozjezdzone dzis przez ludzi. Poki co czekam na zapowiadane opady http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/biggrin.gif

#10 doroteq

doroteq

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 27 December 2009 - 23:58

@Misiek Bielsko: Witamy witamy :)

Ehhh gdybym tylko mogla przeniesc Nowy Rok na za tydzien :P Wlasnie ogladalam pogode i powiedzieli madrzy ludzie, ze od 3 stycznia bedzie zimno i sniezno w gorach :) coz za pech, ze akurat 4 stycznia wracam na moje pomorskie rowniny ;/

Ostatkami nadziei wierze jeszcze, ze noga/deska moja w najblizszych dniach dotknie choc troche sniegu :) Myslalam, ze choc Slowacja poratuje, ale jak sprawdzalam dzisiaj Chopok, to otwarte sa tylko 2 trasy :) Pozostaje sie gorliwie modlic o snieg :)


pzdr

#11 rentgen

rentgen

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 29 December 2009 - 15:28

Zawsze pozostaje Ci Wierzyca  :D  a po drodze z gór bydgoski Myslęcinek  :D

żartuje oczywiscie ale zapraszam jakby co :)

#12 emer

emer

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 December 2009 - 16:35

Witka,

Ja w poniedzialek 4tego ruszam na trzy tygodnie do Szczyrku.
Widzialem ze chodzi goglota, gora skrzycznego dzis chyba napadalo na BK.
Dodatkowo wisla bryka i gora zar wiec moze nie bedzie tak zle....

#13 doroteq

doroteq

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 05 January 2010 - 10:39

Wrocilam :)
Otoz bylo zle :( a nawet gorzej niz zle. Ratowalismy sie Slowacja bo w Szczyrku i Wisle wszystko stopilo sie w mgnieniu oka, a jesli cos zostalo to lodowisko :o Oczywiscie jak juz wyjezdzalismy, to zaczelo sniegiem sypac :P To sie nazywa szczescie http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/wink.gif
Teraz pewnie warunki nieporownywalne... ale coz :) Nie ma to jak raz w roku przejechac cala Polske z Gdanska do Bielsko-Bialej i nie zastac sniegu heh ;]

#14 utan77

utan77

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 January 2010 - 21:56

Był ktos może ostatnio w Szczyrku ? ( okolice Soliska )
Planujemy sie tam wybrać w sobote ale czy sa warunki ?

#15 emer

emer

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 January 2010 - 21:59

Ja jestem od 1.5 tygodnia w szczyrku  8) 8) ;D ;D

#16 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 January 2010 - 23:16

Był ktos może ostatnio w Szczyrku ? ( okolice Soliska )
Planujemy sie tam wybrać w sobote ale czy sa warunki ?


Ja byłem w sobote na Julkach i kapusta , nic nie przygotowane nie no dramat , tylko koło snowparku coś tam chłopaki działali.
Dziś byłem obadać Szczyrk i Golgota nieczynna jeszcze , Solisko coś tam się dzieje ale szału nie ma.
W niedziele byłem w Wiśle Nowa osada i warun super tak do 11.30.
W ten weekend tez gdzieś tam będę.

#17 emer

emer

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 January 2010 - 23:38

Taaa Szczyrk w tygodniu jest martwy.... na Golgocie warun byl ok do poki nie siadl orczyk na gornej stacji .....walcza juz kilka dni bodaj od soboty ale nie wyrobia sie na weekend.
Julki bywalo lepiej ....szalu nie ma...
Z Soliska chodzi orczyk na Sucha oraz dalej na hale skrzeczenska podobno w najblizszy weekend ma ruszyc male skrzyczne i trasy na Czyrnej.
Skrzyczne duze .... porazka..... wjazd z dolu na gore 12 pln a na gorze......tylko jeden orczyk czynny reszta tras pozamykana ale ondrakiem po kamieniach mozna zjechac na dol dla fs sa dwa strumyki do przeskoczenia :D czasami po bokach jest troche puchu ale w niedz padal marznacy deszcz a do wczoraj sniego wiec fr nie jest fajny bo pod oklo 10 cm jest .....5 cm lodu....podobnie jak na std stokach.
Bialy Krzyz sniegowo jest ok ale to gorka do nauki flatow, za barem box, dwie rurki.
Nowa osada do 12tej jest lux potem wolna amerykanka.
Pilsko? Jakie Pilsko szkoda drogi do Korbielowa...lepiej zboczyc na G.Zar - wg mnie najlepsze waruki a od 17 za 4pln wjazd na gore i nie ma kolejek ani lodu, muld ....... takie zapomniane miejsce przez narod.
Jest ambitny paln aby w weekend a napewno niedziele wpasc na Czantorie....jutro jade zrobic rekonesans.

#18 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 January 2010 - 00:03

Zgadza się Emer , jest tak jak piszesz.

Powiadasz w niedziele Czantria , no dzis tam troche narodu było bo przejerzdzałem.
Ja bedę najprawdopodobniej z Siwexem gdzieś po Wiśle się bujał. Zalezy gdzie bedzie miał szkolenie grupy.
To jak coś to możemy się styknąc.

#19 emer

emer

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 January 2010 - 00:12

Siwy w Wisle ..............hmm to moze jakies prywatne korki.....?
Luz nie wiem czy dozyje do soboty bo codziennie budze sie o 7 mej juz niby mam wstac ale po zmianie boku ..... wstaje o 10 tej well.... musze zdecydowanie mniej pic wieczorem....

Btw byl na Julkach wallride bo nie zwrocilem uwagi....?

#20 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 January 2010 - 07:50

No Siwy kogos tam ma szkolić.
Na julkach jak byłem to widziałem tylko mgłę ot co http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/smile.gif