Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Twarde, a tanie buty!? Gdzie spodziewać sie dobrych promocji, co śledzić?


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 maxxer

maxxer

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 141 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 30 January 2010 - 23:21

Witam!
Na desce jeżdżę 6 lat, ale tylko raz w sezonie. Preferuję jazdę rekreacyjną, tyle, że szybką. Jeżdżę na twardej desce (flex 7,5).

Wcześniej ze względu na mój młody wiek zawsze wypożyczałem buty, dziś na miękkie papcie już nie mam siły.  Swój sezon już skończyłem, teraz zamierzam zacząć śledzenie okazji. Pytanie. Co śledzić, czego szukać i gdzie spodziewać się dobrych promocji? Pieniędzy dużo nie mam (kryzys), mogę przeznaczyć 600zł. Zależy mi na NOWYCH butach, które wytrzymają więcej niż 2 sezony i będą, jak pisze, twarde. Nie zależy mi na marce i niechciałbym za nią płacić wielkich pieniędzy. Design również jest mi obojętny.

Mam 176 cm wzrostu i 58 kg, rozmiar buta 42,5. 

Mamy w Poznaniu skateshop.pl, wiec w razie czego mogę u nich przymierzyć buty (jakie?). W samym sklepie mają tylko parę par( max 3), nie tyle co na stronie. Sprowadzają je.

Pozdrawiam.

#2 paczek96

paczek96

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 January 2010 - 23:24

Polecam DC Ghost sam takie posiadam
http://skateshop.pl/...ack-czarne.html
Dosyć twarde tylko nie wiem czy w polsce jeszcze je dostaniesz.
Ja mam je 43 właśnie rozmiar jako 2 buty.
I mogę powiedzieć tak super wygodne Ciepłe no ogólnie bardzo fajne i szczerze polecam.
Są twarde (wystarczy spojrzeć na flex)
Musiał byś poszukać ich na ebayu ale warto.

#3 maxxer

maxxer

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 141 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 31 January 2010 - 00:14

Nie ma ich na ebayu. Buty fajne! Ile płaciłeś?

#4 paczek96

paczek96

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 31 January 2010 - 00:16

No dostałem od rodziców razem z deską i Wiązaniami i innymi butami a więc nie wiem.

Był to prezent a więc pewnie nie powiedzą.
Ale but naprawdę Świetny :)

#5 Bishop

Bishop

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 31 January 2010 - 01:06

DC-ki masz tu: http://pl.skate-euro...odel_ghost.html

#6 paczek96

paczek96

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 31 January 2010 - 01:10

Masz nawet rozmiar 43.
Ja na Twoim miejscu bym brał ja takie mierzyłem ale nie było mojego rozmiaru bo w 44 mi latała a 42 zamałe
One są świetne szczególnie patent z pompowaną wkładką.
No i twardość jak należy.
Cena niezła.

#7 maxxer

maxxer

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 141 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 31 January 2010 - 12:40

Udało mi się w tym roku wypożyczyć NOWE buty head'a jeszcze z metkami. Rozmiar 42 był mi zamały- za krótki, 42,5 był dobry na długość, ale za szeroki, mimio to wypożyczyłem 42,5. 43 to będzie dla mnie totalny kalosz+ jeszcze się na bank trochę ubije. 

Jak jest z wytrzymałością butów DC, nie marznie w nich noga przy ok -20?

Poczekam jeszcze na inne propozycje.

#8 paczek96

paczek96

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 31 January 2010 - 12:45

jest w nich wkładka termo która ogrzewa noge i są totalnie ciepłe a co do rozmiarów to są zaniżone ja na co dzień nosze 42,5 i także mam 43 z DC na deche i są idealne.
Ale najlepiej by było jak byś przymierzył http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/smile.gif

#9 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 31 January 2010 - 12:54

Udało mi się w tym roku wypożyczyć NOWE buty head'a jeszcze z metkami. Rozmiar 42 był mi zamały- za krótki, 42,5 był dobry na długość, ale za szeroki, mimio to wypożyczyłem 42,5. 43 to będzie dla mnie totalny kalosz+ jeszcze się na bank trochę ubije. 

Jak jest z wytrzymałością butów DC, nie marznie w nich noga przy ok -20?

Poczekam jeszcze na inne propozycje.


Maxxer, ciezko kupic dobry sztywny but tanio. Skoro przewaznie nowe maja cene sklepowa powyzej 1k pln. Za driver X'y dałem 699 przecenione z 1200 jakos wtedy. Te ghosty tez jakos fajnie przecenione. Ale nie mozesz wychodzic z załozenia ze nie licz sie firma marka i ma byc tylko sztywny i tani. Musisz mierzyc buciki. Co z tego ze wydasz 600zł na sztywnego kapcia jak wogole nie bedzie li lezał a jazda w nim bedzie mega katorgą. i lepiej na wypożyczalniowych dalej ....

Pozatym rozmiar rozmiarowi nie rowny. Podobno fabrykom zdarza sie w 1 bucie 1 zezonu w 1 rozmiarze roznie szyc wkladki i serie roznia sie delikatnie rozmiarem i o te właśnie 0,5 - 1 rozmiaru...

niegdys  http://wyprzedaze.com/ mieli northwave'y concepty ( sztywny bucik ) ale nie pwtzyłem cza dalej mają.