Skocz do zawartości




Zdjęcie

Spotkanie Stołeczne


25 odpowiedzi w tym temacie

#1 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 01 June 2012 - 23:46

Heja!

Oto co proponuję, jaki koncept ogólny rzucam:

Stołeczniacy, łączyć się ;). Można by się spotkać wszyscy razem na jakimś evencie/koncercie czy też bez większego powodu. Przed sezonem, kiedy ciepło i można przy Wiśle usiąść, takie spotkania służą różnym ideom. Mniej lub bardziej dziwnym, grunt, by poznać, kto we Warszawie nie boi się zimy i na nią ostrzy już krawędzie a razem łatwiej zawładnąć stolicą w zimie.

Nie mam konkretnego terminu, mam nadzieję, że wszystko wyjdzie po drodze o ile będą chęci a mam nadzieję, że mimo lata lodowy płomień w nas nie zgasł! ;)

pzdr,
pele
KUBOTA TEAM official rider!

#2 SuZu

SuZu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 388 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 02 June 2012 - 07:50

Uderz do Kortasa, on na bank będzie chętny, adechade w nim nie zasypia :D

Na przypale albo wcale:D


#3 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 02 June 2012 - 12:01

taaa tylko do Warszawki 70km :) jak coś będzie sie działo postaram wpadać ale nic nei obiecuje

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#4 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 02 June 2012 - 19:07

aj tam 70 km to nie problem. z własnego doświadczenia wiem, że największym kłopotem jest zebranie ludzi w jednym miejscu i w jednym czasie. dlatego staram się teraz przeprowadzić mały "risercz" kto w ogóle jest ze stolicy albo okolic i jest chętny na tego typu akcję. zawsze to można jakoś w lato połączyć ze skimem/wakeboardem, zwłaszcza, że są takie możliwości. Nie dość, że my osobiście to jako zrzeszeni na forum możemy więcej :). Póki co powolutku, niech się temat rozwija, widzę że dwie gęby się odezwały więc jest niezły progres ;)

pzdr,
pele
KUBOTA TEAM official rider!

#5 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 03 June 2012 - 12:53

no to ze stołeczniaków jeszcze shrek i troj. Troj pewno był by chętny na takie pomysły :)

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#6 szznp

szznp

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 June 2012 - 14:39

zapraszam do krakowa mozna chlac caly tydzien na miasteczku, noclegi po 20zl bodajze ;D

#7 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 June 2012 - 18:36

aj aj. Kraków to swoją droga, może rykoszetem na weekend wpadnę ale jak widzę, będzie w takim razie co robić :). traktuję to sznap jako zaproszenie ;D teraz to się nie spieszy z organizacją takiego wydarzenia tutaj, bardziej patrzę ile osób uda w ogóle się tym zainteresować i kto czyta to forum z okolic stolicy. Bo przecież lipiec się zbliża to i orzeźwić się trzeba w towarzystwie takim, któremu bliżej do zimy niż lata ;). sam teraz nie rzucę konkretnego terminu, bo weekendy mam zajęte do końca czerwca, ale właśnie na lipiec i sierpień z mojej strony będą konkrety i zobaczymy, jak to wyjdzie. nie chcę konkurować tu z letnim zlotem adechade, na który na pewno się wybieram i tak :D

pzdr,
pele
KUBOTA TEAM official rider!

#8 emer

emer

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 June 2012 - 07:15

Witka,
Shrek katuje silownie podobnie jak ...... ja ale jak dacie info tydzien wczesniej to luz cosik moze wypalic :excited:
emer

#9 szznp

szznp

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 June 2012 - 21:12

zaproszenie jak najbardziej;d

#10 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 July 2012 - 17:47

dobra, to jak? 21 lipca w jakiejś mordowni? Tylko nie wiem za bardzo gdzie, ja przyjezdny... całkiem dobry wydaje się pub Przejście (byłem dwa razy, klimat jest ostry), niezła jest również Harenda (tutaj aż raz, w końcu jak się bawić to na całego, ale chyba nie mają mojego zdjęcia w ramce 'tego pana nie obsługujemy') kilka dobrych jest na starym mieście... no i nieśmiertelne przekąski i zakąski (tutaj hmm..razy niezliczoną ilość się było :D). Generalnie najlepszym wyjściem jest plener nad Wisłą gdzieś niedaleko Podzamcza. Koło godziny 19 można się umówić, coby słońce jeszcze nam w głowy poświeciło, żeby było na co później winę zwalić na ból głowy następnego dnia ;)

Koncept jest, miejsce też, godzina również, czas i data owszem jak najbardziej. Ręce do góry i wpisywać (cokolwiek)

pzdr,
pele
KUBOTA TEAM official rider!

#11 szznp

szznp

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 July 2012 - 21:03

Eeh ja studiuje tylko w Krakowie, poki co jeszcze jestem do wtorku bo kontrole lekarska bede mial tutaj a pozniej dopiero za miesiac gdzies..ewentualnie moglbym sie dotachac jesli jakas zgrana grupka by sie znalazla ;) tylko o kulach bede was opoznial jesli adechade wam sie wlaczy :D

#12 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 July 2012 - 22:59

A co by stolica powiedziała na łikendowy wypad na Litwe ? Druskienniki = cało roczny stok

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#13 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 July 2012 - 21:11

@sznap: wiesz, temat rzucony jest przeze mnie jako taki, by spiąć poślady, natomiast nie mam nic przeciwko głębszej, ale tylko dyskusji ;D na temat terminu. Bo ja jestem w miarę elastyczny w weekendy. Póki co odzewu brak, więc spotkania jako takiego też, choć ja pewno wyląduję w tamtych rejonach przez tzw. 'przypadek' ;).

@ kortas: Widział ja Twoją ofertę, ale się nie wpisywałem. nie mam blatu tutaj w stolicy ze sobą to podstawowy problem :( jednak pomysł godny, kortas zastanów się nad tym spotkaniem :)
KUBOTA TEAM official rider!

#14 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 July 2012 - 08:36

@sznap: wiesz, temat rzucony jest przeze mnie jako taki, by spiąć poślady, natomiast nie mam nic przeciwko głębszej, ale tylko dyskusji ;D na temat terminu. Bo ja jestem w miarę elastyczny w weekendy. Póki co odzewu brak, więc spotkania jako takiego też, choć ja pewno wyląduję w tamtych rejonach przez tzw. 'przypadek' ;).

@ kortas: Widział ja Twoją ofertę, ale się nie wpisywałem. nie mam blatu tutaj w stolicy ze sobą to podstawowy problem :( jednak pomysł godny, kortas zastanów się nad tym spotkaniem :)



A nie dasz rady jakoś ogarnąć go jakoś na sierpień ?
Do wawki mam tak jak pisałem 70km a teraz jeszcze moja siostra wyjechała wiec nawet nie miał bym gdzie się kimnąć, a jechać w te i z powrotem bez wypicia piwa nie ma sensu :)

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#15 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 July 2012 - 20:41

A nie dasz rady jakoś ogarnąć go jakoś na sierpień ?
Do wawki mam tak jak pisałem 70km a teraz jeszcze moja siostra wyjechała wiec nawet nie miał bym gdzie się kimnąć, a jechać w te i z powrotem bez wypicia piwa nie ma sensu :)


jasne, że dam radę. tzn może inaczej, bo chyba wkradło się drobne nieporozumienie - ja rzucam pomysł. jak on się rozwinie, kto go weźmie później pod swoje skrzydła i urządzi imprezę z szampanem i bacardi przy zachodzącym słońcu ogarniając temat wakeboarda i innych boardów z pokazem sztucznych ogni na sam koniec - to ekstra. ja jestem człowiek bez koneksji w środowisku i mnie zadowoli nawet spicie piwa pod mostem, bo jakby tak pomyśleć to w sumie grubszy event można by ogarnąć, ale na to trzeba mnóstwa czasu i pomocy WTF (Watahy Trzymającej Forum ;) ) . więc wolałbym spotkać się w plenarnym/klubowo/pubowym zaciszu kończąc imprezę o 5 nad ranem nawet u mnie w chacie :D

pzdr,
pele
KUBOTA TEAM official rider!

#16 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 September 2012 - 11:42

Dobra, zamuliliśmy jak osły w bagnie z tym spotkaniem stołecznym, moja wina, ale nie powiedziałem ostatniego słowa ;) bo może da się nadrobić przy WIMLu tegorocznym, co? będzie klimat, będą filmy, śniegu nie zagwarantuję, ale to dobra okazja spotkać się przed sezonem. co wy na to?

pzdr,
pele
KUBOTA TEAM official rider!

#17 szznp

szznp

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 September 2012 - 22:49

mam nadzieje, ze bedzie w tym roku Krakow :) zdam te paskudne egzaminy i mozna sie spotykac do woli;d

#18 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 September 2012 - 19:09

Do Woli? A nie lepiej na Woli? ;)

noo sznap, ale jak to tak, nie będzie Cię na inauguracji? Nie bądź dentka, nie wymiękaj! ;)
KUBOTA TEAM official rider!

#19 szznp

szznp

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 September 2012 - 21:56

aa co mi tam ;D pewnie sie zjawie ;)

#20 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 September 2012 - 19:45

ha, duch w narodzie jeszcze nie zaginął!

WIML WIMLem, ale Jestem Bogiem to jeszcze pozycja obowiązkowa i to w tym miesiącu tak offtopem zarzucę
KUBOTA TEAM official rider!