Skocz do zawartości




Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Kto gdzie jutro śmiga


3457 odpowiedzi w tym temacie

#2241 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 January 2015 - 16:46

Zajechałem teraz to bialki - no widać ze Oscyp sie udał !
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#2242 kielon

kielon

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 310 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 31 January 2015 - 16:50

Ja jeszcze na kwaterze ale powoli się zbieramy do jurgowa - Jakby kto pytał.

#2243 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 January 2015 - 16:51

Myślałem ze latacie jeszcze :)
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#2244 Muniek

Muniek

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1029 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 January 2015 - 17:00

Byłem NIESTETY w białce 10 - 15. Miałem iść na Kaspro ale rano była mgła i myślałem że nie przejdzie....i przez to straciłem za***isty dzień - bo domyślam się że lampa później była mega.

 

Jutro jadę na otwarcie parku w Witowie - myślę że będzie taki w sam raz.



#2245 kielon

kielon

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 310 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 31 January 2015 - 17:03

Myślałem ze latacie jeszcze :)


Zjechalismy na szame.

#2246 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 January 2015 - 17:30

Kaspro ( wyciągi otworzyli dopiero o 12:00) do 12 można buło jedynie płacić za wjazd na gore ( kosmos cenowy ale zjechałem 2 razy dla puchu). Potem kupiłem skipass i było do 15 za***iscie. Lampa na maksa.
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#2247 Muniek

Muniek

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1029 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 January 2015 - 18:01

A dokąd da się zjechać na desce ? Bo jeszcze nie byłem tam w tym sezonie...
Do Kuźnic dojechałeś ?



#2248 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 January 2015 - 18:16

Do Kuźnic bez problemu. 2 traski poznałem, które potem łączą się w tą pod gondolę. Dziś moja deska prawie nie dotknęła retrakowanego śniegu - taki miałem dzień :) banan na twarzy
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#2249 Dabla

Dabla

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 145 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 31 January 2015 - 20:11

ja byłem dziś na Pilsku. świetny dzień, sporo świeże śniegu, można było polatać poza trasami (tak do 11-12 bo potem rozjeżdżone było na maksa wszystko )



#2250 mooha

mooha

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 53 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 31 January 2015 - 20:40

Koninki z dzisiaj ...... powderu na trasie i obok niej wystarczająco, w lesie na frirajdy odrobine za mało

 

00963289149306273867.jpg



#2251 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 January 2015 - 21:33

Do Kuźnic bez problemu. 2 traski poznałem, które potem łączą się w tą pod gondolę. Dziś moja deska prawie nie dotknęła retrakowanego śniegu - taki miałem dzień :) banan na twarzy
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#2252 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 31 January 2015 - 21:37

Muniek jak bedziesz w witowie to dzown na 517-762-040 :)

Siedze tu od dziś i warun mega a snowpark za oknem widze i jest masakra... Postarali sie!


  • Muniek lubi to

icon_users.png


#2253 gotopiotr

gotopiotr

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 13 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 31 January 2015 - 22:11

Do Kuźnic bez problemu. 2 traski poznałem, które potem łączą się w tą pod gondolę. Dziś moja deska prawie nie dotknęła retrakowanego śniegu - taki miałem dzień :) banan na twarzy

 

Mam pytanko, jak to jest z tym zjazdem do Kuźnic? na ich stronie pisze iż nieprzejezdne że tylko gąsienicowa śmiga, tak mi trochę szkoda 140 zeta za jedną stronę tylko, a jestem w białce i planuję wyskoczyć po niedzieli



#2254 Muniek

Muniek

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1029 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 January 2015 - 22:56

Ja Cały dzień dziś poza trasami dziś na Kaspro. Megga było. Wracam na chate.
Dziś zaliczyłem 26 dzień w sezonie i chyba najlepszy jak dotąd.

 

 

Prowadzisz o 3 dni ale ostrzegam że w lutym u mnie nie będzie opierniczania się :jupi2:



#2255 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 January 2015 - 23:14

Mam pytanko, jak to jest z tym zjazdem do Kuźnic? na ich stronie pisze iż nieprzejezdne że tylko gąsienicowa śmiga, tak mi trochę szkoda 140 zeta za jedną stronę tylko, a jestem w białce i planuję wyskoczyć po niedzieli

 

Goryczkowa oficjalne zamknieta tj. nie jest wyratrkowane i nie chodzi wyciąg ale przejechać można. Nawet wieloma miejscami. 

kupujsz skipass na cały dzień i latasz na Goryczkowej lub w dół do Kuźnic (choć to tylko ma  sens jak jest świerzo nasypane)

dziś oficjalnie była zamknięta ale na FC informują że jutro otwierają :)


Prowadzisz o 3 dni ale ostrzegam że w lutym u mnie nie będzie opierniczania się :jupi2:

 

no ja powoli zwalniam tempo. następne 2 weekendy raczej w domu. 


Użytkownik ProDish edytował ten post 31 January 2015 - 23:22

"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#2256 lukkow

lukkow

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 96 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 01 February 2015 - 09:57

klepki na wieczór ? ;) 



#2257 Maluuutka

Maluuutka

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 521 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 01 February 2015 - 11:31

Jak wygląda trasa w szczyrku? Na kanapie ? Jest tam w miarę płasko czy raczej stromo i wąsko? Porównując do stoków w wiśle jak to wygląda? :)


Jestem tego pewny , w głębi duszy o tym wiem , że gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się

#2258 gietewu79

gietewu79

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 3 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 01 February 2015 - 14:42

Jak wygląda trasa w szczyrku? Na kanapie ? Jest tam w miarę płasko czy raczej stromo i wąsko? Porównując do stoków w wiśle jak to wygląda? :)

hej,

 

Nie wiem do jakich stoków w Wiśle chcesz porównać, bo z jednej strony masz stok do nauki (klepki), z drugiej strony ciekawy Cienków

własnie wróciłem ze Skrzycznego. masz 3 trasy z samej góry 

1) niebieski - widokowa. łatwa, choć w 2 miejscach musisz nabrać prędkości, żeby nie ściągać deski. pod sam koniec trasy, zaraz przed wyciągiem trochę kamyków. trasa bardzo łatwa, ale dająca frajdę :-). Wąsko, ale nie stromo

2) czarna FIS - fajna trasa, ale nie jest super łatwa i porównując do niebieskiej szersza - można nabrać sporej prędkości lecieć w dół. nastromienie wiesze zdecydowanie od ^^^ (niebieskiej)

3) czerwona - :-) bardzo stroma w pewnym momencie, bardzo! stroma do tego oblodzona. Trasa raczej trudna przez ten bardzo ostry zjazd, ogólnie dla mnie średnia bo nie lubię bardzo się spinać na stoku, a na tej czerwonej jednak trzeba zacinąć ...zęby :-)


  • Maluuutka lubi to

#2259 Muniek

Muniek

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1029 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 01 February 2015 - 15:13

Gula sory ze nie zadzwoniem ale tak sie rozjezdzilem od rana ze zapomniałem o bożym świecie.
W parku zrobilem co prawda tylko 3 linie (przynajmniej to co mogłem najechać) bo kolejki były juz spore i pojechałem do domu.

 

Park jednak jest tak za***isty tam że rezygnuje z innych stokow - dzien w dzien Witów, jutro tez uderzam. Mam nadzieje ze przy poniedzialku bedzie pusto i bedzie łotanie 6h parku non stop. W sensie że bordslide mi w koncu wyjdzie :D

 

Jestes jutro jeszcze?


Użytkownik Muniek edytował ten post 01 February 2015 - 15:57


#2260 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 02 February 2015 - 08:52

Kurde ja to tylko kickery, z tym, że na ostatnim to ledwo bule przeskoczyłem pod koniec dnia;/ Ale park robi robote i niestety jestem już w domu imam przerwe bo wylądowałem w spzitalu i mam naderwany mięsien brzucha;p Nie wiem ile to sie leczy ale dziś ide do lekarza się dowiedzieć:D W ostatecznosci konieć butterów na jakiś czas;/


icon_users.png