Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

kiedy kupować + plus pytanie o tanie używki


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 plewcio

plewcio

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 January 2010 - 13:00

Kiedy najbardziej opłaca się kupować sprzęt?? tzn kiedy ceny spadają do najmniejszych ?? 
zadaje to pytanie ponieważ chciałem zapytać o wiązania do 300zł. w jednym z wątków znalazłem, że drake, albo ride.
a jakby nie patrzeć, to teraz te wiązania stoją po 400< zł bądź więcej.

Poza tym szukam jakiś mega tanich wiązań dla kumpla. coś do 100 zł ( oczywiście używanych - jakby ktoś z was miał jakieś na półce nieużywane już całe wieki to z chęcią zainteresuję się nimi )
znalazłem coś takiego
http://allegro.pl/it...ado_burton.html
z tym że nie wiem czy jakieś wiązania bardziej markowe, ale używane nie będą o niebo lepsze.

#2 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 January 2010 - 15:49

:D szklaną kulę ktoś ma? wróżbami to się w portierze niejakim profesjonalnie zajmują. kiedy kupować? jak potrzebujesz i jest najlepsza okazja  :) tylko czy wtedy kupisz to co chcesz?
pozdro

#3 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 January 2010 - 16:33

Logiczne jest że ceny będą najniższe pod koniec sezony czyli kolo marca czasem i lutego zależy od sklepu i moim zdaniem w tedy najbardziej sie opłaca kupować

#4 Bishop

Bishop

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 20 January 2010 - 18:41

czasem jeszcze kwiecień/maj można coś fajnego i tanio znaleźć. na pewno nie opłaca się kupować na początku sezonu.
co do wiązań do 100 złotych to lepiej szukać markowych, używanych. ale za stówkę to i tak będzie ciężko coś sensownego znaleźć.
mam do sprzedania używane forum, ale na pewno nie za stówkę :( jak jesteś zainteresowany pisz pw. pzdr!

#5 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 January 2010 - 19:11

z tym że już w kwietniu mogą być mocno po przebierane zapasy

najlepiej teraz w miare określ co chcesz sprawdz ceny i od marca na bieżąco kontroluj sklepy porównuj ceny a napewno coś znajdziesz