Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

Laax

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gocha

Gocha

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 51 post├│w
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 styczeń 2010 - 23:28

Jak w tematcie mam okazje wybra─ç si─Ö tam na pocz─ůtku lutego, jade tam pierwszy raz i mam pytanko czy ktos z was juz tam moze byl? A jesli byl, to jakie wrazenia? Jak gory i snowpark?  Ogolne wrazenia z pobytu na miejscu, no i oczywicie czy drogo?
Czekam na relacje :)

#2 szymoński

szymoński

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 278 post├│w
  • Poziom zaawansowania:umiem je┼║dzi─ç na kraw─Ödziach

Napisano 26 styczeń 2014 - 23:36

Osobi┼Ťcie nie by┼éem, ale s┼éysza┼éem, ┼╝e cudownie.
PS jak wszedłem w zakładkę Szwajcaria, to byłem wręcz pewien że znajdę tylko jeden temat pt: LAAX hihihiih

#3 Respie

Respie

Starszy snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPip
  • 394 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 27 styczeń 2014 - 08:49

Gocha, jak masz dost─Öp do czasopisma Tw├│j Styl to w ubieg┼éym roku by┼é do┼Ť─ç obszerny artyku┼é o tym kurorcie, fajnie wszystko opisali (tak mi si─Ö wydaje, bo nie by┼éam tam niestety ;)
ĐéđŞĐłđÁ đÁđ┤đÁĐłĐî - đ┤đ░đ╗ĐîĐłđÁ đ▒Đâđ┤đÁĐłĐî!

#4 Daro

Daro

Starszy snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPip
  • 393 post├│w

Napisano 02 marzec 2014 - 19:33

Ok dzisiaj zawita┼éem do LAAX zmusi┼éa mnie do tego pogoda na stoku w pobli┼╝u mnie, cho─ç powiem na kamerkach nie zapowiada┼éo si─Ö dzisiaj ciekawie http://www.laax.com/en/skiing-area/ da┼éem rad─Ö z koleg─ů , no i powiem tak gdy zajecha┼éem na miejsce i zobaczy┼éem te chmury z koleg─ů to r─Öce mi opad┼éy ale po wjechaniu 2 gondolami,ps.( najwi─Öksza przypomina t┼éok w metrze samych Chinach :D ) 1 krzese┼ékiem i znowu gondol─ů na 2570 m zaraz mordka si─Ö ucieszy┼éa lampa niesamowita. Do opalania polecam ┼Ťci─ůgni─Öcie gogli ,puszek delicje a trasy mega┼Ťne , jedynie gdzie nie dotar┼éem to na Snowpark , ale to sobie odbije za 2 tygodnie no chyba ┼╝e kto┼Ť ma jeszcze jakie┼Ť propozycje na stoki w Szwajcarii z mi┼é─ů ch─Öci─ů zwiedz─Ö ;) a gdyby kto┼Ť si─Ö wybiera┼é to pisa─ç z mi┼é─ů ch─Öci─ů po┼Ťmigam z kim┼Ť ;) co do karnetu podaje linka http://www.laax.com/...ts/lift-ticket/

Dodam mapk─Ö ;)http://www.laax.com/...nteractive-map/ bo moja jest ju┼╝ wygnieciona :D
Bunkr├│w nie ma ale te┼╝ jest za***i┼Ťcie .

#5 Snpp DeVille

Snpp DeVille

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 22 post├│w

Napisano 02 marzec 2014 - 22:18

Bylem w lutym z ekipa, ktora regularnie organizuje wypady do Laax.
M.in. jada chyba kolejny raz w tym roku, w marcu.

Mialem okazje ogladac ich filmiki wlasnie z Laax i uwazam, ze smialo mozna zlac sie w gacie.

Puchu jest tam opor i pogoda trzyma naprawde dlugo... podobno ;].

Rozwazam wypad tam w nastepnym roku.

5.

#6 Daro

Daro

Starszy snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPip
  • 393 post├│w

Napisano 03 marzec 2014 - 20:25

No zawsze mo┼╝emy si─Ö spotka─ç na miejscu :D tylko pisa─ç wcze┼Ťniej, i idzie razem po┼Ťmiga─ç ;)
Bunkr├│w nie ma ale te┼╝ jest za***i┼Ťcie .