Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Burton Lipstick


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 gAbis

gAbis

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 December 2009 - 18:36

Przymierzam sie do zakupu nowej deski,jak narazie spodobla mi sie deska burton'a lipstick.Stad moje pytnie co sadzicie o tej desce?Ktos jezdzil?I wogule co sadizcie o systemie the channel z est.
;-)

#2 gAbis

gAbis

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 December 2009 - 18:36

Przymierzam sie do zakupu nowej deski,jak narazie spodobla mi sie deska burton'a lipstick.Stad moje pytnie co sadzicie o tej desce?Ktos jezdzil?I wogule co sadizcie o systemie the channel z est.
;-)

#3 misss3

misss3

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 December 2009 - 17:57

Mam lipsticka 152 + wiazania burton lexa - zestaw jest rewelacyjny, deska bardzo stabilna przy duzych predkosciach, ma fajnie podniesiony nos co pewnie sprawdzi sie w glebokim sniegu (jeszcze nie probowalam), generlanie pierwszy raz testowalam ja przedwczoraj i wczoraj i jestem mega zadowolona z zakupu.

#4 misss3

misss3

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 December 2009 - 17:57

Mam lipsticka 152 + wiazania burton lexa - zestaw jest rewelacyjny, deska bardzo stabilna przy duzych predkosciach, ma fajnie podniesiony nos co pewnie sprawdzi sie w glebokim sniegu (jeszcze nie probowalam), generlanie pierwszy raz testowalam ja przedwczoraj i wczoraj i jestem mega zadowolona z zakupu.

#5 gAbis

gAbis

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 December 2009 - 18:36

Przymierzam sie do zakupu nowej deski,jak narazie spodobla mi sie deska burton'a lipstick.Stad moje pytnie co sadzicie o tej desce?Ktos jezdzil?I wogule co sadizcie o systemie the channel z est.
;-)

#6 misss3

misss3

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 December 2009 - 17:57

Mam lipsticka 152 + wiazania burton lexa - zestaw jest rewelacyjny, deska bardzo stabilna przy duzych predkosciach, ma fajnie podniesiony nos co pewnie sprawdzi sie w glebokim sniegu (jeszcze nie probowalam), generlanie pierwszy raz testowalam ja przedwczoraj i wczoraj i jestem mega zadowolona z zakupu.