Skocz do zawartości




- - - - -

les 2 alpes


41 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 31 March 2009 - 15:03

les 2 alpes, najlepiej, jeżdżę tam dwa razy w roku od kilku dobrych lat i jeszcze mi się nie znudziło, przeważnie kwiecień, i sierpień ( w lecie najlepszy snowpark). Jak by któraś dziewczyna chciał tam się wybrać chętnie pomogę, jest już do ogarnięcia na wyjazd samemu.
Razem z koleżanką dojechałyśmy tam same i naprawdę było spoko. Na razie jadę w kwietniu, ale w lecie też pewnie pojadę to jak ktoś chce jechać to dawać cynk.

#2 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 01 April 2009 - 12:24

oho a ja wlasnie pisalam o wyjezdzie wlasnie tam latem :)
wiec sie zglaszam, chetnie bym sie wybrala tak jakby co :)

#3 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 01 April 2009 - 13:18

ok jak będę wiedziała w jakim terminie będę sie wybierać to napiszę i można się zorganizować jakoś

#4 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 31 March 2009 - 15:03

les 2 alpes, najlepiej, jeżdżę tam dwa razy w roku od kilku dobrych lat i jeszcze mi się nie znudziło, przeważnie kwiecień, i sierpień ( w lecie najlepszy snowpark). Jak by któraś dziewczyna chciał tam się wybrać chętnie pomogę, jest już do ogarnięcia na wyjazd samemu.
Razem z koleżanką dojechałyśmy tam same i naprawdę było spoko. Na razie jadę w kwietniu, ale w lecie też pewnie pojadę to jak ktoś chce jechać to dawać cynk.

#5 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 01 April 2009 - 12:24

oho a ja wlasnie pisalam o wyjezdzie wlasnie tam latem :)
wiec sie zglaszam, chetnie bym sie wybrala tak jakby co :)

#6 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 01 April 2009 - 13:18

ok jak będę wiedziała w jakim terminie będę sie wybierać to napiszę i można się zorganizować jakoś

#7 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 06 April 2009 - 10:19

no więc ja jestem następna w kolejce! :) Z przyjemnością bym się z Wami zabrała dziewczyny! :) Słońce, deska - cud miód normalnie :) :-D
Czekam na więcej info :)

#8 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 06 April 2009 - 10:19

no więc ja jestem następna w kolejce! :) Z przyjemnością bym się z Wami zabrała dziewczyny! :) Słońce, deska - cud miód normalnie :) :-D
Czekam na więcej info :)

#9 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 09 April 2009 - 14:20

no to cos już wiadomo, na pewno będziemy jechać w okolicach 4 lipca, teraz tylko musimy namierzyć jakieś lokum, będzie jechało parę znajomych z okolic bielska... o konkretach napiszę jeszcze....

#10 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 09 April 2009 - 14:20

no to cos już wiadomo, na pewno będziemy jechać w okolicach 4 lipca, teraz tylko musimy namierzyć jakieś lokum, będzie jechało parę znajomych z okolic bielska... o konkretach napiszę jeszcze....

#11 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 09 April 2009 - 23:43

już Wam zazdroszczę :-|

#12 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 09 April 2009 - 23:43

już Wam zazdroszczę :-|

#13 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 19 April 2009 - 08:06

no to w takim razie z niecierpliwością czekam na szczegóły, bo jeśli twoja propozycja jest na serio, to ja jak najbardziej jade :) Pozdrawiam!

#14 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 19 April 2009 - 08:06

no to w takim razie z niecierpliwością czekam na szczegóły, bo jeśli twoja propozycja jest na serio, to ja jak najbardziej jade :) Pozdrawiam!

#15 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 06 May 2009 - 23:01

tez nadal jestem chetna! :)
szczerze mowiac, to nie mam innych perspektyw raczej na wyjazd tego lata na deske, wiec chcialabym sie z kims zabrac ;)

#16 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 06 May 2009 - 23:01

tez nadal jestem chetna! :)
szczerze mowiac, to nie mam innych perspektyw raczej na wyjazd tego lata na deske, wiec chcialabym sie z kims zabrac ;)

#17 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 12 May 2009 - 15:26

więc już wiem trochę więcej, domek mamy już zarezerwowany na wyjazd 4-11 lipca. zebrała nas się mała ekipa z bielska, wyjazd pewnie będzie jakoś na dwa busy, jak ktoś chce więcej informacji to niech pisze na gg 3078301

#18 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 12 May 2009 - 15:26

więc już wiem trochę więcej, domek mamy już zarezerwowany na wyjazd 4-11 lipca. zebrała nas się mała ekipa z bielska, wyjazd pewnie będzie jakoś na dwa busy, jak ktoś chce więcej informacji to niech pisze na gg 3078301

#19 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 21 May 2009 - 09:17

ja już bankowo jade do L2A :) z roninsnowboards.pl mają jeszcze 6 miejsc więc jak ktoś chętny to zapraszam :)
wyjazd tez jest 4-11 lipca, więc do zobaczenia w parku :)
pozdrawiam :)

#20 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 21 May 2009 - 09:17

ja już bankowo jade do L2A :) z roninsnowboards.pl mają jeszcze 6 miejsc więc jak ktoś chętny to zapraszam :)
wyjazd tez jest 4-11 lipca, więc do zobaczenia w parku :)
pozdrawiam :)