Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Jaką kurtke macie? A może doradzicie jakąś dobrą firme? :)


22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Blair

Blair

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 14 January 2009 - 14:36

A więc jak wiadomo dziewczyna nawet na stoku musi się wyróżniać i wyglądać bosko ^^

Ja mam granatową kurtkę w różową krate i ciemno różowe spodnie xD
Swój strój kocham ^^ Serio! Wiem, że może to chore, ale kiedy ubiore się od stóp do głów w mój strój z Roxy jestem 15 cm nad ziemią xD

A wy? Jaka firma, jakie kolory? Ruszczcie tyłki dziewoje xD Trzeba to wszystko rozruszać ;)

#2 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 14 January 2009 - 15:13

W końcu pojawił się ktoś kto chce pogadać !!:D

No jak to jak ?? KOLOROWO powiedziałabym nawet mega kolorowo :D

Żółta kurtka Coalition ...zielone spodnie Billabong mnóstwo czapek :lol:

pozdroo :-D

#3 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 14 January 2009 - 15:25

mam kurtkę dc w kolorze ecru, w szaro-żółtą kratkę, 5.000/5.000
dokładnie taką - http://i41.tinypic.com/292y1xg.jpg
kiedy kupowałam kurtkę chciałam pogodzić dobre parametry, ładny wzorek i kolor no i oczywiście przyzwoita cenę, chociaż to prawie niemożliwe : p. no ale cóż, narzekać nie mogę : d.
ogólnie jeśli chodzi o mnie to raczej stonowane kolory beż + biel + szarość + granat ; ).

#4 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 14 January 2009 - 19:08

A ja swoją kurtkę kupiłam w Croppie:P biała z zielonymi elementami:P o tyle mam do niej sentyment, że w sumie pomogła mi trochę w wymyśleniu nazwy mojego portalu :D hehe :mrgreen: pozdro dziewczyny :-)

#5 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 15 January 2009 - 11:38

ja jeżdżę w moich ukochanych jasnych oneilach :) i kurtce roxy takiej zielonej ...moro, z różowymi wstawkami:) kurtka jest stara ale również mam do niej sentyment:) aha na głowe najczęściej zakładam kask:) biały salomona, współgra ze spodniami

#6 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 15 January 2009 - 12:32

Żeby nie było, że się czepiam :P ale w tym temacie miało być o kurtkach hehe ;-) na każdą część stroju mamy osobny temat dziewczyny :-) pozdrawiam

#7 Blair

Blair

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 15 January 2009 - 15:47

Ale tak osobno to dziwnie xD Mogłaś zrobić jeden do wszystkich części garderoby xD Nie żebym się czepiała ^^

A ja jeżdże bez kasku, na głowie czapka a na oczach okulary przeciwsłoneczna... nie lubie gogli -.-, no chyba, że pogoda zmusza.

#8 Shine

Shine

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 January 2009 - 09:57

Ja mam w sumie kurtke z Housa :P Białą w zielonek ktopki.
Ale za granica wole jezdzic w kamizelce bo w kurcte jes mi bardzo gorąco.
Kamizelka koloru czerwonego a spodnie niebieskie wiec niec nie pasuje do siebie:P Ale mi osobiscie sie podoba ^^ :mrgreen:
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!

#9 gAbis

gAbis

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 January 2009 - 12:54

Ja posiadam biało zieloną kurtke bonfire (nie wiem jak to odmienic) i czarne spodnie tez bonfire :-P na glowie zas kask czarny salomon'a albo jakas czapka najczesciej bardzooo kolorowa ;-)

#10 Blair

Blair

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 14 January 2009 - 14:36

A więc jak wiadomo dziewczyna nawet na stoku musi się wyróżniać i wyglądać bosko ^^

Ja mam granatową kurtkę w różową krate i ciemno różowe spodnie xD
Swój strój kocham ^^ Serio! Wiem, że może to chore, ale kiedy ubiore się od stóp do głów w mój strój z Roxy jestem 15 cm nad ziemią xD

A wy? Jaka firma, jakie kolory? Ruszczcie tyłki dziewoje xD Trzeba to wszystko rozruszać ;)

#11 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 14 January 2009 - 15:13

W końcu pojawił się ktoś kto chce pogadać !!:D

No jak to jak ?? KOLOROWO powiedziałabym nawet mega kolorowo :D

Żółta kurtka Coalition ...zielone spodnie Billabong mnóstwo czapek :lol:

pozdroo :-D

#12 verona

verona

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 January 2009 - 00:28

ja mam kurtke roxy baaardzo kolorowa, w kółka i plamki, jest super wesoła. do tego spodnie brązowe w kolorowe paski tez roxy. na głowe zawsze zakładam kask, zwłaszcza w polsce :-), bo zdarzały się wypadki kiedy to bez kasku miałabym po głowie, kask jest ciemnoróżowy firmy giro :mrgreen: Pozdro Dziewczyny!

#13 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 14 January 2009 - 15:25

mam kurtkę dc w kolorze ecru, w szaro-żółtą kratkę, 5.000/5.000
dokładnie taką - http://i41.tinypic.com/292y1xg.jpg
kiedy kupowałam kurtkę chciałam pogodzić dobre parametry, ładny wzorek i kolor no i oczywiście przyzwoita cenę, chociaż to prawie niemożliwe : p. no ale cóż, narzekać nie mogę : d.
ogólnie jeśli chodzi o mnie to raczej stonowane kolory beż + biel + szarość + granat ; ).

#14 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 14 January 2009 - 19:08

A ja swoją kurtkę kupiłam w Croppie:P biała z zielonymi elementami:P o tyle mam do niej sentyment, że w sumie pomogła mi trochę w wymyśleniu nazwy mojego portalu :D hehe :mrgreen: pozdro dziewczyny :-)

#15 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 15 January 2009 - 11:38

ja jeżdżę w moich ukochanych jasnych oneilach :) i kurtce roxy takiej zielonej ...moro, z różowymi wstawkami:) kurtka jest stara ale również mam do niej sentyment:) aha na głowe najczęściej zakładam kask:) biały salomona, współgra ze spodniami

#16 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 15 January 2009 - 12:32

Żeby nie było, że się czepiam :P ale w tym temacie miało być o kurtkach hehe ;-) na każdą część stroju mamy osobny temat dziewczyny :-) pozdrawiam

#17 Blair

Blair

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 15 January 2009 - 15:47

Ale tak osobno to dziwnie xD Mogłaś zrobić jeden do wszystkich części garderoby xD Nie żebym się czepiała ^^

A ja jeżdże bez kasku, na głowie czapka a na oczach okulary przeciwsłoneczna... nie lubie gogli -.-, no chyba, że pogoda zmusza.

#18 Shine

Shine

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 January 2009 - 09:57

Ja mam w sumie kurtke z Housa :P Białą w zielonek ktopki.
Ale za granica wole jezdzic w kamizelce bo w kurcte jes mi bardzo gorąco.
Kamizelka koloru czerwonego a spodnie niebieskie wiec niec nie pasuje do siebie:P Ale mi osobiscie sie podoba ^^ :mrgreen:
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!

#19 gAbis

gAbis

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 January 2009 - 12:54

Ja posiadam biało zieloną kurtke bonfire (nie wiem jak to odmienic) i czarne spodnie tez bonfire :-P na glowie zas kask czarny salomon'a albo jakas czapka najczesciej bardzooo kolorowa ;-)

#20 verona

verona

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 January 2009 - 00:28

ja mam kurtke roxy baaardzo kolorowa, w kółka i plamki, jest super wesoła. do tego spodnie brązowe w kolorowe paski tez roxy. na głowe zawsze zakładam kask, zwłaszcza w polsce :-), bo zdarzały się wypadki kiedy to bez kasku miałabym po głowie, kask jest ciemnoróżowy firmy giro :mrgreen: Pozdro Dziewczyny!