Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Winter X Games 15 2011


30 odpowiedzi w tym temacie

#1 superman6

superman6

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 112 postów

Napisano 29 January 2011 - 12:29

Torstein Horgmo i jego mega trick!!!!!!!!!!

Triple Cork


Szaleństwo... :P
Visca el Barca "W porównaniu z tym, jak się umiera, to, jak się żyje, nie jest zbyt ważne. A jednak o tym, jak się umiera, decyduje to, jak się żyje." Haruki Murakami

#2 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 January 2011 - 12:38

Chciałbym powiedzieć że też tak umiem .... chciałbym :hahaha2:

#3 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 January 2011 - 14:03

ten filmik akurat powyżej to triple backflip... Tu jest filmik jak Horgno robił triple corka 1440 ale brakło mu skoczni:

http://espn.go.com/a...egoryid=5893540

do powyższych dwóch tricków dorzucił "skromnego" double corka 1080 w drugim przejeździe :)

Użytkownik Konrad edytował ten post 29 January 2011 - 14:04

9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#4 superman6

superman6

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 112 postów

Napisano 29 January 2011 - 15:02

ten filmik akurat powyżej to triple backflip... Tu jest filmik jak Horgno robił triple corka 1440 ale brakło mu skoczni:

http://espn.go.com/a...egoryid=5893540

do powyższych dwóch tricków dorzucił "skromnego" double corka 1080 w drugim przejeździe :)



Zapomniałem dodać, ze złamanym żebrem... :D

Użytkownik superman6 edytował ten post 29 January 2011 - 15:04

Visca el Barca "W porównaniu z tym, jak się umiera, to, jak się żyje, nie jest zbyt ważne. A jednak o tym, jak się umiera, decyduje to, jak się żyje." Haruki Murakami

#5 Iwo

Iwo

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 January 2011 - 15:32

Jak oceniacie konkurencję Best Method ? :) Do Methoda Scotty'ego Lago nie można się chyba do niczego przyczepić, jak dla mnie jest idealnie czysty technicznie :)

http://espn.go.com/v...egoryid=5893540
Stomp that trick, or die tryin'

#6 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 January 2011 - 16:02

jak dla mnie wszyscy robili tam idelane methody przynajmniej dla oka przeciętnego ridera...
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#7 Knapi

Knapi

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 January 2011 - 16:10

Method w wykonaniu Lago podrecznikowy, niestety nie widzialem trickow pozostalych zawodnikow ale watpie zeby ktos utrzymal tak dlugiego methoda jak scotty

W big air Torstein rzadzi .... slopestyle tez wygra :) chociaz licze na to ze Helgason moze cos tez zamiesza ..... ale na eliminacjach myslalem ze pekne ze smiechu jak widzialem White`a probujacego cos wykrecic na skoczni :hahaha2: :hahaha: widac ze szymek bialy trenuje juz tylko w pipe`ie

#8 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 January 2011 - 16:37

Method w wykonaniu Lago podrecznikowy, niestety nie widzialem trickow pozostalych zawodnikow ale watpie zeby ktos utrzymal tak dlugiego methoda jak scotty

W big air Torstein rzadzi .... slopestyle tez wygra :) chociaz licze na to ze Helgason moze cos tez zamiesza ..... ale na eliminacjach myslalem ze pekne ze smiechu jak widzialem White`a probujacego cos wykrecic na skoczni :hahaha2: :hahaha: widac ze szymek bialy trenuje juz tylko w pipe`ie


Ja widziałem i wcale ten lago nie był najdłuższy... tak że jak napisałem wyżej jeśli chodzi o "piękno" były ładniejsze wg mnie a pod względem technicznym te skoki umie ocenić wąska grupka sędziów...

Co do slopstyle to Senastian Toutant jest chyba największym faworytem, kręci z 5 czy 6 rodzajów double corków... Jak Torsteinowi siądzie pierwszy przejazd zacznie w następnych eksperymentować z triple więc będzie się działo... Żal mi tylko że nie ma Roope Tonteri'ego bo jak dla mnie koleś kręci najbardziej widowiskowego double corka 12, a ostatnio jako pierwszy na zawodach zakręcił cab1440

Co do Shauna to nie wydaje mi się żeby przestał "umieć jeździć"... bo przy jego poziomie spin 9 to nic trudnego a robił takie tricki ewidentnie "pod publiczkę" jakby chciał powiedzieć "mam tyle medali i jestem taki za***isty że mam w d*pie które tu miejsce zajmę, niech się inni (gorsi) o nie biją..."
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#9 Grzybson

Grzybson

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 29 January 2011 - 16:49

a wiecie może czy da się to gdzieś na żywo oglądać?

#10 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 January 2011 - 16:53

tutaj ale nie za free

http://espn.go.com/x...es/winter/2011/
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#11 scoby

scoby

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 9 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 29 January 2011 - 22:10

tu można oglądać za free w całkiem nienajgorszej jakości klik

#12 Knapi

Knapi

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 January 2011 - 00:47

Co do Shauna to nie wydaje mi się żeby przestał "umieć jeździć"... bo przy jego poziomie spin 9 to nic trudnego a robił takie tricki ewidentnie "pod publiczkę" jakby chciał powiedzieć "mam tyle medali i jestem taki za***isty że mam w d*pie które tu miejsce zajmę, niech się inni (gorsi) o nie biją..."


umie jezdzic ale w pipe`ie, nie jest w stanie konkurowac w slopestyle na poziomie podium ... juz drugi rok go nie ma w 8-ce a w 2008 zdobyl braz a rok pozniej zloto wiec poprostu juz w tej konkurencji szymek jest cieniem tych "gorszych" ..... moze i ma "w d*pie" slopestyle ale jak dla mnie to wlasnie ta konkurencja wylania wszechstronnych snowboarderow

a jesli chodzi o ogladanie na zywo to polecam http://myp2p.eu/comp...iscipline=other zakladka Winter X Games 2011 o 3.00 Snowboard SuperPipe Women's Final oraz Skiing Big Air Final a jutro reszta finalow w tym Snowboard Slopestyle Men's Final i Snowboard SuperPipe Men's Final


a tutaj przejazd Shaun`a z polfinalow w superpipe
i slopestyle

dla porownania Sebastien Toutant

a z ciekawostek:
Torstein umiescil na swoim blogu nietypową "relacje" z wczorajszych eliminacji :) Komentarz wybranego przez Shaun`a ubioru bezcenny

Użytkownik Knapi edytował ten post 30 January 2011 - 00:54


#13 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 January 2011 - 09:07

umie jezdzic ale w pipe`ie, nie jest w stanie konkurowac w slopestyle na poziomie podium ... juz drugi rok go nie ma w 8-ce a w 2008 zdobyl braz a rok pozniej zloto wiec poprostu juz w tej konkurencji szymek jest cieniem tych "gorszych" ..... moze i ma "w d*pie" slopestyle ale jak dla mnie to wlasnie ta konkurencja wylania wszechstronnych snowboarderow


a ja wcale nie twierdzę że Shaun wygrałby to "od ręki" ale jakby mu zależało na wyniku to by sklejał jakieś 9 czy chociaż 10, a on się po prostu bawił...
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#14 superman6

superman6

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 112 postów

Napisano 30 January 2011 - 13:52

a wiecie może czy da się to gdzieś na żywo oglądać?


Jak masz "Nke" z pakietem sportowym masz na kanale 65 ESPN na żywo całe X Games 15!
Visca el Barca "W porównaniu z tym, jak się umiera, to, jak się żyje, nie jest zbyt ważne. A jednak o tym, jak się umiera, decyduje to, jak się żyje." Haruki Murakami

#15 Iwo

Iwo

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 January 2011 - 14:02

Jak masz "Nke" z pakietem sportowym masz na kanale 65 ESPN na żywo całe X Games 15!

w Vectrze i TP tez jest ESPN AMERICA ktory cale relacjonuje....niestety sam nie mam i szukam online :)
Stomp that trick, or die tryin'

#16 Yamsha

Yamsha

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 January 2011 - 15:10

a ja wcale nie twierdzę że Shaun wygrałby to "od ręki" ale jakby mu zależało na wyniku to by sklejał jakieś 9 czy chociaż 10, a on się po prostu bawił...

Jakby ćwiczył na skoczni i w hp to wątpię by double MCtwista na olimpiadzie zrobił. Więc lepiej że trzaska dobre tricki tylko w pajpie niż tu i tu takie co tylko dadzą zwycięstwo
file:///C:/Users/medion/Desktop/36_1315939518.gifJeśli snowboard przeszkadza ci w pracy, to rzuć pracę

#17 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 January 2011 - 15:22

Jakby ćwiczył na skoczni i w hp to wątpię by double MCtwista na olimpiadzie zrobił. Więc lepiej że trzaska dobre tricki tylko w pajpie niż tu i tu takie co tylko dadzą zwycięstwo


jakby miał trenować SBX i HP to możnaby mówić, że to są dwie różne konkurencje... Ale HP i SS to są tak bliźniacze konkurencje, że jeśli się w jednej wymiata automatycznie się jest w czołówce drugiej... Spójrzcie na Lago, Kazu, Pirroinena i wielu innych
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#18 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 31 January 2011 - 08:23

jak wrażenia po SS? Mi osobiście żal Helgasona, który zakończył finał po połowie zjazdu i Horgno który nie ustał pierwszego przejazdu bo... przekręcił double corka :) Seb lądował w pierwszym przejeździe tricki jak robot, jakby nie miał krawędzi i nie kręcił nic w powietrzu co ustaliło zresztą ostateczne rezultaty na trudnej trasie...

a sam poziom... cóż był wysoki ale w wiekszości innych konkurencji na tegrocznym X-Games działo się coś przełomowego... tutaj poziom był powiedzmy dobry ale nie wybitny... na BEO działo się więcej i ciekawiej

a nawiązując do poprzedniego wątku kto oglądał, w przerwie mógł zobaczyć to o czym mówiłem... czyli jak White robił spina 10 i double corka 10 na lajnie hopek... nikt już się chyba nie będzie upierał że umie jeździć tylko w pipe a 360 z kwalifikacji to wszystko na co go było stać na hopkach...

Użytkownik Konrad edytował ten post 31 January 2011 - 08:29

9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#19 Grzybson

Grzybson

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 31 January 2011 - 18:38

średnia wieku pierwszej trójki w slopestyl'u :twisted:

#20 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 31 January 2011 - 19:45

średnia wieku pierwszej trójki w slopestyl'u :twisted:


dwóch było 23 latków reszta <20 :terefere:
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu