Skocz do zawartości




[S] Blat Rome Cheap Trick ! Prawie Nowy ! 2 Lata Gwarancji !


28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_msk_*

Gość_msk_*
  • Goście

Napisano 23 January 2011 - 15:05

Witam, do sprzedania mam blat renomowanej marki ROME. Jest to model Cheap Trick zakupiony jakieś 1,5 miesiąca temu. Sprzedaję ponieważ deska jest za wąska do mojego rozmiaru nogi. Długość 145 cm. STAN BDB+ !! Kontakt 2386367 lub mail [email protected] !! ATRAKCYJNA CENA !!

#2 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 January 2011 - 09:34

Długość 145 cm

A nie 155 cm ? Bo Cheaptricka w rozmarze 145 chyba nie produkawali.

Użytkownik retro edytował ten post 24 January 2011 - 09:34


#3 Gość_msk_*

Gość_msk_*
  • Goście

Napisano 25 January 2011 - 18:37

Jeżeli nie wiesz to nie pisz, jeżdżę na 145 i wiem co mam pod nogami ( laik !!!! z Ciebie )




ps.
Mój rome ct 145 !!!!!

#4 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 January 2011 - 19:48

Jeżeli nie wiesz to nie pisz, jeżdżę na 145 i wiem co mam pod nogami ( laik !!!! z Ciebie )




ps.
Mój rome ct 145 !!!!!

no ja też jako laik, ale za ch..a nie widzę tam długości 145 :bag:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#5 Gość_msk_*

Gość_msk_*
  • Goście

Napisano 25 January 2011 - 19:57

Dałem wygląd deski a nie długość, moja ma 145 ! ku&*^ jeżdżę na niej codziennie a Wy mi wmawiacie że nie ma 145 . śmiać mi się chce !

#6 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 January 2011 - 20:13

Dałem wygląd deski a nie długość, moja ma 145 ! ku&*^ jeżdżę na niej codziennie a Wy mi wmawiacie że nie ma 145 . śmiać mi się chce !

śmiech to zdrowie :lolbounce: nie zauważyłem, żeby ktoś coś wmawiał, a już na pewno nie ja... ale link prowadzi do strony na której najkrótszy model to 149... chyba, że coś przeoczyłem... generalnie bez spinania, bo chyba nie o to chodzi... :rolleyes:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#7 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 January 2011 - 20:15

Napisałem "chyba". Nie znam tej deski więc chciałem o niej trochę poczytać. Nie znalazłem takiej długości ani w opisach ani w katalogu MDS dlatego napisałem. Bez urazy.

#8 Megg

Megg

    Młody snołborder

  • ModTeam
  • 93 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 January 2011 - 01:19

Napisałem "chyba". Nie znam tej deski więc chciałem o niej trochę poczytać. Nie znalazłem takiej długości ani w opisach ani w katalogu MDS dlatego napisałem. Bez urazy.


nie ma się czym przejmować.

Nikt Ci nie próbuje nic wmawiać, nikt nie jest złośliwy, tylko zwyczajnie pyta a Ty odpowiadasz agresją.
Jak masz jakiś problem to idź do psychologa zamiast uzewnętrzniać się tutaj i w ten sposób.
Chcesz sprzedać deskę? Podpowiem Ci coś. W ten sposób będzie ciężko, bo prędzej zniechęcisz ludzi wyzywając ich od laików i rzucając k**wami, niż zainteresujesz sprzętem.

P.S. co do Cheaptricka to podałeś linka zatytułowanego "Mój rome ct 145 !!!!!" odsyłającego na stronę na której tej Twojej długości nie ma. Potem piszesz że chodziło tylko o wygląd. Więc pokaż nam tego Cheaptricka 145, bo jak dla mnie jesteś coraz mniej wiarygodny. I może niech tym razem będzie to strona na której ten rozmiar będzie...

#9 Gość_msk_*

Gość_msk_*
  • Goście

Napisano 26 January 2011 - 08:43

Po prostu zrobię zdjęcie dzisiaj i Wam zaprezentuję .

#10 Shoox

Shoox

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 409 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 26 January 2011 - 10:44

Nawet na stronie Rome nie ma długości 145 o.O
http://www.romesnowb...rds/cheaptrick/

Byłbym skłonny kupić jak zaoferujesz fajną cenę lecz coś mi tu śmierdzi ...

#ehschool


#11 Gość_msk_*

Gość_msk_*
  • Goście

Napisano 26 January 2011 - 18:06

Przepraszam za jakość, ale fotka robiona telefonem na stoku :)


Dołączona grafika




Jeżeli byłby ktoś zainteresowany proszę o kontakt GG 2386367

Przepraszam za jakość, ale fotka robiona telefonem na stoku :)


Dołączona grafika




Jeżeli byłby ktoś zainteresowany proszę o kontakt GG 2386367

#12 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 January 2011 - 21:36

jeśli Rome takich nie produkował, a ty masz taką długość to chyba coś tu jest nie tak...
gdzie kupowałeś desiwo ?

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#13 Gość_msk_*

Gość_msk_*
  • Goście

Napisano 26 January 2011 - 21:48

W czeskim sklepie w miejscowości Vrchlabi, 40 km od przejścia granicznego w Jakuszycach, posiadali parę ostatnich sztuk, a więc się skusiłem ( bo i cena była kusząca ). Na deskę mam paragon i gwarancję na niespełna dwa lata ( data zakupu 20,12,2010 )





ps. deskę sprzedaję tylko dlatego iż jest dla mnie za wąska ( mam za dużą stopę do niej) lub mogę zamienić się za dłuższą w podobnym stanie !!

Użytkownik msk edytował ten post 26 January 2011 - 21:51


#14 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 January 2011 - 21:55

niestety by sie zgadzało z tym.. http://adechade.com/...z-snowboard1sk/
co oznaczało by że nie masz oryginalnej deski Rome...

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#15 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 January 2011 - 21:57

No to może być to problem jak u Czechów bo mieli bardzo dużo podróbek teraz sprzedają na stronie Snowboard1.Pl
Oczywiście mogę się mylić ale z tego co wiem to podróby dało się rozpoznać właśnie po długości deski ktoś ich tam za to złapał i zmienili stronkę.

http://adechade.com/...z-snowboard1sk/

tu możesz poczytać o tym sklepie , maja oczywiście stacjonarkę w CZ .

I nie reaguj wybuchem agresji bo wcale tak być nie musi że akurat Twoja to podróbka, ale jest duże prawdopodobieństwo.

#16 Gość_msk_*

Gość_msk_*
  • Goście

Napisano 26 January 2011 - 21:58

Czy to że nie produkowali seryjnie jest równe ze słowem nie produkowali ?

#17 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 January 2011 - 22:01

jeśli producent nie podaje danej długości deski że posiada taką w danej ofercie to znaczy że nie produkowali , ewentualnie może być to sampel

#18 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 January 2011 - 22:01

równe nie jest, ale prawdopodobieństwo jest znacznie większe że jest to podróbka niż że masz wykonaną na zamówienie krótszą deske....

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#19 Gość_msk_*

Gość_msk_*
  • Goście

Napisano 26 January 2011 - 22:02

Hmmm ? Bardzo jestem ciekawy. Jutro porobię dokładne zdjęcia i sami ocenicie, co rzecz jasna nie zmienia faktu, iż deska jest na handel.

#20 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 January 2011 - 22:09

mogę powiedzieć, że sprzedawali podróbki Rome, które wogóle nie zgadzały się z katalogiem (długości i źle dobrane kolory grafy) - aro

Wydaje mi się że różnice będzie ciężko zauważyć, to co wskazuje na podróbę to tak jak pisał aro, długości których nigdy nie było i złe kolory grafy.

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: