Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Kenyonboard


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 KenyOnBoard

KenyOnBoard

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 12 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Sportu SITS PZS

Napisano 13 December 2010 - 11:08

Szkołę założył Krzysiu Keny Traczyk, a ja mu pomagam w jej rozwijaniu. Ja czyli Skorup :) Ciężko reklamować swoją szkołę chcąc zachować skromność. Mamy za sobą pierwszy wyjazd, który odbył się na przełomie listopada i grudnia 2010 r. Byliśmy w Les deux Alpes i najlepiej o nas mogą opowiedzieć osoby, które tam z nami były.
Naszym celem jest szkolenie na najwyższym poziomie. Chcemy rozwijać i propagować snowboard. Dążymy do tego, by kadra instruktorska była jak najlepiej wykwalifikowana. Dlatego w naszym Teamie oprócz Kenego instruktora wykładowcy SITS, mnie - instruktora sportu, mamy jeszcze taką gwiazdę jak Tomcio Goldenboy Zbiciak - instruktor sportu, wicemistrz Polski Instruktorów, jest tgeż Ninka Orzeł, zawodniczka twardzielka o niebywałym poczuciu humoru i łatwości przekazywania wiedzy i wpajaniu umiejętności snowboardowych. Ten zespół ma zapewniać wysoki standard szkolenia przy dobrej zajawce i zabawie. W planach mamy wyjazdy feryjne, kwietniowe, majówkowe a latem może jakiś summer camp na lodowcu. Chcemy by silną stroną naszego szkolenia był freestyle. Mam nadzieję, że przyczyni się do tego przyjaźń, nieoceniona pomoc i wiedza Michała Stażyńskiego - trenera kadry narodowej halfpipe'u.
Gdy skończy nam się zima, chwytamy się za szkolenia kite i windsurfingowe na Rodos i Sardyni. Jak nam to wyjdzie? Pewnie dobrze ale to już sami oceńcie.

nazwa szkoły: KenyOnBoard

właściciel: Krzysztof Keny Traczyk

rok założenia: 2010

szkolimy: snowboard/ narty/ na stopnie SITS / kitesurfing / windsurfing

oragnizujemy: wyjazdy zorganizowane za granicę/ szkolenia indywidualne

miejsce działania: Austria, Włochy, Francja

kadra: instruktorzy sportu SITS oraz MSiT, instruktor wykładowca SITS

www: www.kenyonboard.com

kontakt: [email protected]
[email protected]

kalendarz imprez:
21-29.01.2011 - "Jibbferien" w Gerlitzen
12-19.02.2011 - "Jibbferien" w Gerlitzen
8-16.04.2011 – „Livigno Poducha Camp 2011″ cz. 1
15-23.04.2010 „Livigno Poducha Camp 2011″ cz. 2Załączony plik  SNV34993mniejszy.jpg   433.77 KB   43 Ilość pobrań

#2 blumenmehl

blumenmehl

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 834 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 December 2010 - 11:29

taaak wyjazd do L2A na mistrzu :D no i zdecydowanie Zbiciu nie tylko swietnie jezdzi :D ale takze jest krolem parkietu :D ojj to warto zobaczyc :P

#3 KenyOnBoard

KenyOnBoard

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 12 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Sportu SITS PZS

Napisano 13 December 2010 - 12:21

taaak wyjazd do L2A na mistrzu :D no i zdecydowanie Zbiciu nie tylko swietnie jezdzi :D ale takze jest krolem parkietu :D ojj to warto zobaczyc :P



Tomcio rządzi tak na prawdę naszą szkołą :)

#4 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 January 2011 - 15:00

ja tam czekam do poducha camp ale zaczynam cofać się w rozwoju to chłopaki będziecie mnie w kwietniu ratować! :mrgreen:

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#5 KenyOnBoard

KenyOnBoard

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 12 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Sportu SITS PZS

Napisano 11 January 2011 - 16:12

ja tam czekam do poducha camp ale zaczynam cofać się w rozwoju to chłopaki będziecie mnie w kwietniu ratować! :mrgreen:


Do kwietnia jeszcze sporo czasu. Nie cofaj się tylko już teraz daj nam się nareperować ;-)
A tak poważnie to czemu cofasz się w rozwoju? Mało jeździsz?

#6 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 January 2011 - 16:36

bardzo dużo jeżdżę ale coraz gorzej o.O nie wiem dlaczego ...

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#7 Molek

Molek

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam III klasę SITS PZS

Napisano 30 January 2011 - 20:02

Siemka, ja polecam kenyonBoard. Byłem l2a było super, czekam teraz na poduche w livigno.
Niestety nie miałem okazji jeździć z kenym ani ze skorupem za to z Niną było za***iscie, bo kony sobie skakały, biegały :]

Ale od kilku osób w tym instruktora SITS, usłyszam, ze Keny to najlepszy instruktor z jakim jeździli. (podlizucha, może dostane jakies promo na Livigno) ;)

Użytkownik Molek edytował ten post 30 January 2011 - 20:13


#8 matiass

matiass

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 4 postów
  • Poziom zaawansowania:jezdze wn'em i kompensacyjnym

Napisano 12 March 2012 - 21:07

Potwierdzam!
Byłem z Kenym w Puy Saint Vincent i naprawdę ekspresowo się w technice podszkoliłem;] Nawet nie wiedziałem, że mam takie braki;] Nie wiem jak inni ze szkoły, ale Keny naprawdę fajnie tłumaczy, na spokojnie, na każdego patrzy tak samo, nie ważne czy ktoś dopiero zaczyna czy jest prawie prosem;] Chciałem jeszcze pojechać na jeden wyjazd z nimi w tym roku ale Keny uparcie nie chciał mi zaoferować terminu, który by mi podpasował. Za to za rok na bank się jeszcze zobaczymy;]
Pozdro!
Mateusz