Skocz do zawarto┼Ťci

0
- - - - -

Wi─ůzania Burton - Zamiennik Cap-Strap'A

1 odpowied┼║ w tym temacie

#1 Bazyl

Bazyl

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 1 post├│w
  • Poziom zaawansowania:mam II klas─Ö SITS PZS

Napisano 18 listopad 2010 - 14:47

Witam,

Pierwszy post i mo┼╝e od razu b─Ödziecie w stanie rozwi─ůza─ç m├│j problem. Kupi┼éem kilka lat temu (ze 4) wi─ůzania Burton Custom. Standardowo maj─ů one jako przedni pasek capstrapa. Nie mam jednak but├│w Burtona i nie zamierzam kupowa─ç, a w zwi─ůzku tym capstrap ┼Ťrednio pasuje kszta┼étem i but troch─Ö lata. Chcia┼ébym wytrzasn─ů─ç zamiennik do tych strap├│w w postaci standarowego paska Burtona. Macie mo┼╝e poj─Öcie czy takie co┼Ť da si─Ö gdziekolwiek w PL zdoby─ç? Dzi─Öki za odpowiedzi.

pozdrufka!

#2 ProDish

ProDish

Pro snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1318 post├│w
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 listopad 2010 - 18:10

Wy┼Ťwietl postU┼╝ytkownik Bazyl dnia 18 listopad 2010 - 14:47 napisa┼é

Witam,

Pierwszy post i mo┼╝e od razu b─Ödziecie w stanie rozwi─ůza─ç m├│j problem. Kupi┼éem kilka lat temu (ze 4) wi─ůzania Burton Custom. Standardowo maj─ů one jako przedni pasek capstrapa. Nie mam jednak but├│w Burtona i nie zamierzam kupowa─ç, a w zwi─ůzku tym capstrap ┼Ťrednio pasuje kszta┼étem i but troch─Ö lata. Chcia┼ébym wytrzasn─ů─ç zamiennik do tych strap├│w w postaci standarowego paska Burtona. Macie mo┼╝e poj─Öcie czy takie co┼Ť da si─Ö gdziekolwiek w PL zdoby─ç? Dzi─Öki za odpowiedzi.

pozdrufka!

jak ci but lata to mo┼╝e wi─ůzania za du┼╝e do buta.
wrzu─ç fotk─Ö lub lepiej kilka fotek
capstrap pasuje nie tylko do but├│w burka
"Je┼╝eli problem ma jakie┼Ť rozwi─ůzanie, to nie ma si─Ö o co martwi─ç, je┼╝eli rozwi─ůzania nie ma, to martwi─ç si─Ö nie ma sensu" - Dalajlama

Dodaj odpowied┼║