Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Sklepu Snowboardowe O Line


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 mlodyewm2

mlodyewm2

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 1 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 12 September 2019 - 14:56

Czesc, temat byl pewnie wałkowany ale ze jestem nowy to nie bardzo sie orientuje gdzie moge znaleźć. Mam do was pytanie o co chodzi ze sklepami snowboard-online oraz blackcomb? Czy w tych sklepach sa orginalne rzeczy burtona i innych marek? Jak wyglada sprawa gwarancji na towar w tych sklepach? Chodzi mi o to, ze chcialem kupic torbe. Urtona bo mają dobrą cenę ale nie wiem czy dostane orginalny towar czy nie. Poza tym zastanawia mnie na wszelki wypadek kwestia gwarancji, czy w razie problemow towar musze odsylac do czech czy gdzies? Nie mozna tego zalatwic u oficjalnego dystrybutora w warszawie lub innym miescie? Mieliscie juz jakieś doświdczeni z tymi sklepami? Towar jest ok i ewentualne reklamacje też są rozwiązywane po ludzku?czy te sklepy nie sa jednak przez was dobrze oceniane?

Dzisiaj pisalem jakiegos maila do blackcomb a odpisal mi ktos z czech 🤔.

Pomóżcie i podzielcie się opiniami i doświdczeniami.

Pozdro

#2 mb77

mb77

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 138 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 September 2019 - 09:38

Oba sklepy mieszczą się w Trzyńcu w Czechach przy samej granicy z PL, zakładam, że wysyłają z PL. Zresztą snowboard-online sprzedaje też przez allegro. Kiedyś coś brałem od nich, nie jestem w stanie ocenić oryginalności, przy czym jakościowo bez problemu.

Jeśli chodzi o gwarancję burtona, to wydaje mi się, że możesz z niej skorzystać gdziekolwiek.



#3 Snowboardowo

Snowboardowo

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 88 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 September 2019 - 17:37

normalne sprawdzone sklepy przestarzałe molochy