Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Riders Choice Vs Box Knife Vs Warpig


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 dudi_wroc

dudi_wroc

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisano 25 February 2019 - 16:06

Ktos latał na 1 i 2 ?? Szukasm czegoś AM /FS Box Knife przemawia za mną że ma miękki c3. Niby spoko i carving i hopy itd. Wolałbym więcej niż 262 w talii i nie wiem czy 157W czy 160W. Ale pojawia sie Riders Choice szerszy 268 w talii 158W. Na c2 latałem bo miałem Travisa i sie juz przyzwyczaiłem też do tego profilu. Jeszcze Warpig ktory chodzi mi po głowie najbardziej.... Tylko ze lipa straszna z tym topless wykończeniem w deskach na 2019. Strasznie sie łuszczy ponoć. Bije sie i nie wiem co wybrać. Chce zeby dalo sie na rantach latać i jakies hopki pkus czasem switch.. I kazda spelbia te wymagania. Ktos poradzi ??

Użytkownik dudi_wroc edytował ten post 25 February 2019 - 17:03


#2 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 February 2019 - 18:57

Box Knife mega prostą deską, jednak camber z mervina to inny swiat niz konkurencja. Przy tym miękki. Jak carving to brałbym riders choicea. Box Knife będzie mniej pogłębiał skręt ,więc łatwiej technicznie najechać na skocznię na krawędzie, ale to bardzo małe różnice.

 

A jak tylko carving, to szukaj Lib Tech Orca i zapomnij o wszystkim innym. Mnie ta deska rozwaliła. 



#3 dudi_wroc

dudi_wroc

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisano 25 February 2019 - 20:08

Box Knife ... Biorę pod uwage bo właśnie łatwiejsza w obyciu rozwoj mojego FS. Nie latam dobrze na switchu itd. Boje sie ze RC bedzie bardziej mnie ograniczał niż BoX Knife. Ale z drugiej strony na moim ukochanym goofy :) lubie czasem lecieć ostro i szybko ... Z 3 strony po 15, czy 20 dniach RC tez juz straci z 0.5-1 na flexie .... Bądź tu mądry ..

#4 dudi_wroc

dudi_wroc

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisano 01 March 2019 - 19:40

Ahhhh co tam prztuliłem Wieprzowinkę.... Zobaczymy jak się bedzie na niej latało. Choc ogladalem Box Knife i podoba mi się.... Do lajtowego latania i butterow musi byc sztos..... Moze na jesień.... :)

#5 ilear

ilear

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 43 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 March 2019 - 09:20

A Gnu Headspace bierzesz pod uwage? Ja jestem super zadowolony po c2 ktorego sprzedalem bo mi nie lezal. Carving przyjemny (asymetria), pop jest, w jiby sie nie bawie ale z tego co widze to jest do tego swietna. Do tego grafika z 2019 robi mega robote ;)

 

edit: aa i doczytalem ze jednak poszedl warpig ;) jak pojezdzisz napisz jakies wrazenia


Użytkownik ilear edytował ten post 08 March 2019 - 09:31