Skocz do zawartości




Zdjęcie

Wiązania Snowboardowe Rome Arsenal S/m 2012


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 February 2019 - 17:12

Mam do sprzedania wiązania snowboardowe Rome Arsenal S/M rocznik 2012.

Trochę danych technicznych - idealny opis tego, co dają te wiązania: https://snowsport.pl...012-p16447.html

Lepszego opisu tego wiązania dla maniaków technologii wiązań nie ma, uwierzcie :)
Dlaczego więc je sprzedaję ? Poza tym, że i tak nie umiem jeździć, to kupiłem ten wytwór amerykańskiej myśli technicznej w 2013
roku. To był mój błąd, bo kupiłem wiązania S/M a mój but ledwo co w te wiązania wchodził. Ale NIEE, bo muszę mieć twarde
wiązania, szybko responsywne, bo przecież jestem snołbordowym mistrzem ( po ok. 10 niach wcześniej przejeżdzonych w swojej
"karierze"). Naczytałem się dużo o najlepszych wiązaniach do twardych desek i padło na Rome Arsenal. Więc je kupiłem. Wyjazd był
za kilka dni, a musiałem mieć twarde wiązania, bo przecież MUSZĘ. I tylna część ciała, bo w sklepie mieli ostanią parę S/M. To na
siłę wręcz, niczym siostry Kopciuszka stwierdziłem, że biorę. Paski przeregulowane na maxa, mój but rozmiar 43 płakał jak z
ledwością się w nich mieścił. Przejeździłem w nich w sumie 10 dni. Ot i cała historia. Po tych 10 dniach wrócił do mnie rozum i
kupiłem optymalne wiązania a te leżą od dłuższego czasu w szafie.


Stan widać jak na zdjęciach - trochę pościerana farba. Cała reszta - strapy, pompki, łyżki w stanie idealnym. Perfekcyjne do buta rozmiar 39-42. Jakbym uciął sobie palce i miał mniejszego buta w życiu bym ich nie sprzedawał, ale szkoda mi palców.

 

Cena: 300 PLN

 

DSC03687.jpg

 

DSC03688.jpg

 

DSC03693.jpg

 

DSC03694.jpg


Użytkownik pelepl edytował ten post 04 February 2019 - 17:12

KUBOTA TEAM official rider!