Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Snowboard All Mountain Dla Niskiej Osoby


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Desmond

Desmond

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 2 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 November 2018 - 21:24

Witam, mam 166 cm wzrostu i ważę 66 kg. Staż na snowboardzie to ok 2 lata (ok. 60 intensywnych dni na stoku) Szukam deski w miarę uniwersalnej lecz najczęściej będzie używana do jazdy na stoku. Najbardziej odpowiada mi rozmiar 150cm (+/- 1cm) Chciałbym kupić deskę w kwocie 800 zł -1300 zł. Myślałem nad lib tech carbon credit lecz rozważę też inne propozycję 



#2 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 03 December 2018 - 06:23

Chodzi Tobie o Gnu Carbon Credit. Przy 60 dniach możesz juz szukać deski bardziej wymagającej jeśli chcesz sie dalej rozwijać. Ideałem z Gnu bylby Riders Choice, ewentualnie szukałbym modelu T2B.

#3 Desmond

Desmond

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 2 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 03 December 2018 - 09:42

Gnu riders niestety po za moim budżetem. Nowa ponad 2 tyś a używki w moim rozmiarze raczej nie znajdę szybko. Wpadła mi w oko też deska rome SDS Black Jack i chyba będzie lepszym wyborem niż ten carbon credit.

#4 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 03 December 2018 - 12:32

Jak głownie stok to sprawdź Lib Tech Cold Brew. Cena podobna jak Gnu Carbon, a przy tym to sztywniejsza kierunkowa hybryda C2 z magne traction.

#5 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 December 2018 - 21:48

ja do zaproponowania mam Endeavor Guerilla 151 bardzo uniwersalna deska AM/FS - pozatym nowa mieści sie w budżecie


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)