Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Voelkl Squad Rocker 17 Co Sądzicie?


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 nygus

nygus

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 2 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 07 November 2018 - 16:01

Witam wszystkich, jestem nowy na adechade i chciałbym prosić o opinię na temat deski Voelkl Squad Rocker 17 i wiązań Rome SDS Crux?

Co sądzicie o tej desce i o tych wiązaniach? Czy ktoś z was miał możliwość jazdy na takiej desce, jak sprawuje się na parku, jak na stoku czy jak po za trasami? Bardzo zależy mi na opinii doświadczonych riderów. Pozdrawiam.



#2 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 11 November 2018 - 19:38

Miałem squad rockera 152cm 2014 (62kg mam) - naleśnik, do smarowania stoku super, pressy bardzo wysokie, pop jak na jej sztywność bardzo duży. Na jibbing się nada, ale trzeba uważać, bo dość delikatna. Do jazdy.... o ile zwozisz tyłek na stoku przy umiarkowanych prędkościach to będzie przyzwoicie. Przy agresywnej jeździe o ile trzymanie jest przyzwoite to stabilność i kontrola sporo do życzenia pozostawia, czyt. baaardzo słabo. Stabilność na lądowaniach okej, mimo flato-rockerowej konstrukcji a w puchu trzeba było pilnować mocno dzioba, żeby nie utonął :) 

Rome porządne wiązania robi (na żadnych nie jeździłem) ale widzę, że te cruxy flex 7 według producenta czyli chyba sporo sztywniejsze od deski... zależy czy Tobie to odpowiada :)



#3 nygus

nygus

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 2 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 19 November 2018 - 21:50

Dzięki za odpowiedź. Squad Rocker z pytania jest z 2017 roku i producent deklaruje jej sztywność na 7 dlatego też właśnie pytam o cruxy flex 7😉Pozdrawiam 😉

Użytkownik nygus edytował ten post 19 November 2018 - 21:52