Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Nike Lunarendor


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Primo

Primo

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 8 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 February 2018 - 10:28

Witam całe grono. Każdy kiedyś zaczynał z tym sportem więc i pytań było mnostwo. Ja na razie chciałbym kupić buty w jednym sklepie znalazłem Nike lunarendor i zastanawiam się czy jako pierwsze buty będą dobre i czy ta cena 1400zl to nie przesada może kupić coś za 500 zł. Dzięki za wszelkie sugestie w tym temacie

#2 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 February 2018 - 14:07

Nike - wyższe modele to teraz gratka dla łowcow na E-bayu. But robi się kultowy


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#3 Primo

Primo

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 8 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 February 2018 - 16:32

No własnie trochę poczytałem na temat tego modelu i jeden z lepszych jeśli chodzi o wygodę. Jako początkujący zastawiam się czy wydać więcej za dobry but czy kupic cos z niższej polki za 500 zł. Dylemat jest :) tym bardziej ze dopiero zaczynam przygodę z tym sportem.



#4 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 February 2018 - 18:37

Dobre będą takie buty, które najlepiej będą Ci leżeć na stopie. Nikt Ci nie powie jaka to będzie marka ani model. Sam musisz przymierzyć. Ja np. olewam wszelkie najki, nawet jakby mi dopłacali, bo lepiej mi leży Burton. Tobie lepiej może leżeć Northwave albo inny Deeluxe. Pomierz, będziesz wiedział. Wtedy warto zapłacić nawet 1500. Inaczej szkoda nawet 500 bo to pieniądze wywalone w błoto.

Użytkownik retro edytował ten post 27 February 2018 - 18:38