Skocz do zawartości




Zdjęcie

Test Drive Vol.8


115 odpowiedzi w tym temacie

#1 slv

slv

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 521 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 21 November 2017 - 22:21

TADA! i stało się poraz kolejny!
Organizujemy kolejną, 8 już edycję TestDrive'a!
Impreza odbędzie sie w ośrodku Dwie Doliny (https://www.facebook.com/DwieDoliny/) w miejscowości Wierchomla Mała w połowie głównej trasy przy szałasie.
TERMIN 12-14 Stycznia 2018r.
Dojazd bezpośrednio na miejsce, parking, knajpa, kasy
4 osobowa kanapa + orczyk na bocznym stoku
Aby dotrzeć na imprezę należy najpierw się zarejestrować (link poniżej)
http://testdrive.com.pl/
dyskusja i bierzące informacje jak zwykle na forum :)
Zapraszamy Was do rejestracji już dziś !!
Ramowy Plan Imprezy
Piątek 12-01-17
09.30 – oficjalne rozpoczęcie imprezy zapisy na zajęcia z instruktorami, testy desek – Stok główny, obok szałasu
10.00 – 12.00 – pierwszy panel zajęć z instruktorami
12.30 – 14.30 – drugi panel zajęć z instruktorami
15.00 – zakończenie pierwszego dnia testów
20.00 – b4party – bar nad kasami ( PIZZERIA, II Piętro )
Sobota 13-01-17
09.30 – oficjalne rozpoczęcie 2 dnia imprezy, zapisy na zajęcia z instruktorami, testy desek
10.00 – 12.00 – pierwszy panel zajęć z instruktorami
12.30 – 14.30 – drugi panel zajęć z instruktorami
15.00 – zakończenie drugiego dnia testów
20.30 – After party
Niedziela 14-01-17
09.30 – oficjalne rozpoczęcie 3 dnia imprezy, zapisy na zajęcia z instruktorami, testy desek
10.00 – 12.00 – panel zajęć z instruktorami
13.00 – zakończenie imprezy
W zależności od warunków atmosferycznych, zainteresowania uczestników zajęciami – plan może ulec zmianie.



#2 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 21 November 2017 - 23:43

Link do rejestracji prowadzi do TD vol. 7...



#3 mloskot

mloskot

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 November 2017 - 10:10

@retro https://www.facebook...50157011691163/

 

"Marcin pracuje nad tym :) a nie chcielismy wstrzymywac informacji o wydarzeniu"


Użytkownik mloskot edytował ten post 22 November 2017 - 10:10

"The hardest part about learning anything physical is starting without already knowing what it feels like to do it right!"


#4 Vale-Tudo

Vale-Tudo

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 44 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 November 2017 - 13:01

Witam!, mam kilka pytań z racji tego, że to będzie mój pierwszy testdrive ;)....już chciałem Wam tu truć d*pę o pomoc w wyborze drugiej dechy i wiązań....ale myślę, że to już nie potrzebne skoro sam sobie przetestuje różne deski na owym testdrivie... chciałem zapytać jak wygląda sprawa testów sprzętu ? muszę gdzieś predzej sie zapisać u danego dystrybutora czy podejde pod stanowisko i sobie wypożyczę ? deskę czy wiązania, jak wygląda sprawa  butów..domyślam się, że trzeba mieć swoje, a co za tym idzie...jest możliwość kupna butów na miejscu ? bo skoro tak, to chyba będzie dobre miejsce gdzie mi najlepiej doradza prawda?, czy po samych testach lub w ich trakcie...jest możliwość kupna tam też całęj reszty jak decha i wiązania ? pozdrawiam! ;)



#5 Dabla

Dabla

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 145 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 November 2017 - 13:11

Wygląda to tak, że buty musisz mieć swoje i nie ma ich gdzie kupić na miejscu ponieważ nikt nie przywozi butów do testów. Co do wiązań  to Burton zawsze wozi swoje wiązania które można testować i do ich desek założą Ci swoje wiązania, na ostatnim razem Lib Tech / Gnu można było też testować z wiązaniami Bent Metal ponieważ też mieli je do testów. W pozostałych firmach musisz mieć swoje wiązania które na miejscu przekręcą Ci do testowanej deski (co wiadomo trochę trwa).  Na deski nie trzeba się zapisywać, jeśli masz określoną deskę którą chcesz przetestować a jej akurat nie ma to testujesz po prostu inną w tym czasie i czekasz aż ta się zwolni. Owszem są deski które są mocno objeżdzane i które ciężko przetestować bo ktoś na nich ciągle jeździ ale każdy Wystawca ma sporo różnych desek i zawsze coś się znajdzie wolnego do sprawdzenia. Co do kupna to desek potestowych na miejscu to też zależy od firmy: np, Burton nigdy nie sprzedaje takich desek na testach ale w innych firmach możesz się dogadać z dystrybutorem.



#6 Vale-Tudo

Vale-Tudo

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 44 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 November 2017 - 13:25

więc jednak czeka mnie kupno butów jak i wiązek przy Waszej pomocy ;) ale to już w osobnym dziale ogarne temat ;) dzięki za odp! ;)



#7 slv

slv

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 521 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 22 November 2017 - 14:13

@retro - przekleiłem info z FB, zapewne Jancio jeszcze musi to ogarnąć..

 

@Vale-Tudo - jak Dabla radzi - buty musisz mieć własne. Jeśli chodzi o wiązania to jest różnie.. Przeważnie dystrybutorzy coś przywiozą, ale jest ich tak mało, że się szybko rozchodzą. Czasami niektórzy też własne (prywatne) pożyczają ;-) Niestety jest to loteria czy coś w danej chwili będzie dostępne więc lepiej mieć swoje.



#8 Vale-Tudo

Vale-Tudo

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 44 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 November 2017 - 15:17

tak też zrobię, ogarne tu przy Waszej pomocy wybór butów jak i wiązań, a tam juz padnie na wybór dechy ;), jeszcze pytanko co do szkoleń, jest taka opcja ? wzięcia instruktora  tam na miejscu, jak tak to ogarniam to już przy stanowisku, czy zaklepuje prędzej poprzez stronkę testdrive ?



#9 Dabla

Dabla

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 145 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 November 2017 - 11:42

co do szkoleń to zapisy były na miejscu w biurze zawodów. co do szkoleń to odbywają się takie na które zbierze się grupa lub takie na jakie pozwalają warunki pogodowe. ja mam nadzieję że kiedyś będzie jeszcze takie szkolenie jakie było w białce z butterów..



#10 mb77

mb77

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 138 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 November 2017 - 12:12

Kurcze, nastawiałem się na debiut na TD, ale terminowo i kasowo ciężko pogodzić, bo w kolejny weekend kierunek Austria... Ale kto wie?!



#11 Malo

Malo

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 November 2017 - 16:08

Instruktora możesz też wziąć ze szkółki, która jest zlokalizowana przy kasach. O ile pamiętam to 70 dyszek za godzinę.



#12 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 November 2017 - 19:13

komuś udało się ogarnąć jakiś nocleg ? pzdr, pele
KUBOTA TEAM official rider!

#13 Snp

Snp

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 570 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 November 2017 - 22:21

Chyba co drugi jeszcze kalkuluje czy sie pojawi :P



#14 mloskot

mloskot

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 November 2017 - 09:53

Dzwoniłem w sporo miejsc, wiele zajętych bo ferie szkolne; w innych na 2-3 noce nie chcą; a w innych ceny kosmo

(np. pokój 4 osobowy noc z pt/sb za 250 a noc z sb/nd 350 - ten sam pokój - bo ferie Warszawskie się zaczynają :))

 

Wiem, że tu jest trochę wolnego, pokoje 1.5km od stoku, i gość mówił że jak na 2-3 noce to cena trochę wyżej, ale nadal wołał dość przystępnie 40-50 zł/noc

 

http://popielowka.eu/kontakt.html

 

Pele, weź karimatę, w razie co w aucie cię ulokuję, mam webasto ;-)


Użytkownik mloskot edytował ten post 24 November 2017 - 09:55

"The hardest part about learning anything physical is starting without already knowing what it feels like to do it right!"


#15 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 November 2017 - 10:02

W tamtym roku w jakiejś chałupce pod samym stokiem płaciliśmy po 60 albo 65 zł za dobę. Takie tam są chyba ceny... Za to jeśli może być trochę dalej to można się zmieścić sporo taniej. W takiej Piwnicznej np. jest dużo kwater. Tyle że trzeba mieć samochód. No i jeśli ktoś musi wypić to może być problem :-)



#16 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 November 2017 - 10:08

13 stycznia zaczynają się ferje i to Mazowieckie ! Czyli tabuny ludzi tam się pojawią. 

Trzeba z tym żyć i tyle.

Ja pewnie w Piwnicznej tym razem będę spać ale bookowanie to będę robił na ostatnią chwilkę :)


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#17 JaMMiQ

JaMMiQ

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 November 2017 - 15:06

Chyba co drugi jeszcze kalkuluje czy sie pojawi :P

 

Tu nie ma co kalkulować, tu trzeba szybko rezerwować noclegi i przyjeżdzać bo Wierchomla ma swój klimat :)

 

Retro, z tego co pamiętam to chyba w tym samym miejscu nocowaliśmy. spoko chatka pod stokiem. w tym roku też tam nocujemy.

 

Trzeba dzwonić, pytać, spokojnie się da zarezerwować w samej wierchomli.



#18 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 November 2017 - 16:13

Ja w tym roku nocuję u siebie. Co do tłoku to na Wierchomli nigdy przecież nie ma tak źle :-)



#19 JaMMiQ

JaMMiQ

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 November 2017 - 18:06

Na poprzednim TD też było przecież identycznie terminowo - również zaczynały się ferie.

I jakoś nie pamiętam tłoku przy wyciągach w weekend :)

Noclegowo też jakoś wszyscy poogarniali.

Trzeba być dobrej myśli :)



#20 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 November 2017 - 19:15

Na poprzednim TD też było przecież identycznie terminowo - również zaczynały się ferie.

I jakoś nie pamiętam tłoku przy wyciągach w weekend :)

Noclegowo też jakoś wszyscy poogarniali.

Trzeba być dobrej myśli :)

 

Ale nie były to ferje mazowieckie  >:D  >:D


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama