Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Harrachov


12 odpowiedzi w tym temacie

#1 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 16 February 2014 - 11:26

Jak w temacie, jak tam jest ? Miejscóweczka ogólnie prezentuje się całkiem całkiem, a nie ma osobnego tematu. Widziałem nawet fajny park z poprzednich lat, nie wiem tylko w 2014 coś tam znajdę...

#2 sylwkaa

sylwkaa

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 36 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 February 2014 - 09:03

Jak w temacie, jak tam jest ? Miejscóweczka ogólnie prezentuje się całkiem całkiem, a nie ma osobnego tematu. Widziałem nawet fajny park z poprzednich lat, nie wiem tylko w 2014 coś tam znajdę...


Byłam tam jakiś czas temu(hm to chyba jeszcze grudzień był), kilka tras, dwa wyciągi, przy czym do jednego była meeeega kolejka, na jakieś 15-20 min co mnie na początku strasznie irytowało, po czym okazało się, że z drugiej strony jest jeszcze jeden wyciąg a do niego kolejki zupełnie zero.... :lolbounce: Jak na warunki jakie wówczas panowały(dodatnie temp) byli dobrze przygotowani. Co do parku to nie wiem... wtedy nie było żadnego.

Użytkownik sylwkaa edytował ten post 17 February 2014 - 09:04


#3 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 17 February 2014 - 21:15

Ehh, bo mam blisko i opłaca mi się wziąć karnet na 4 h i pośmigać troszkę na parku. Chyba pojadę zobaczyć

#4 sylwkaa

sylwkaa

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 36 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 February 2014 - 08:15

Oczywiście zdaj relacje jak wrócisz;) Jak się okaże, że jest park to może i ja się skuszę, w sumie też całkiem blisko... :rolleyes:

#5 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 18 February 2014 - 11:49

No jaszka :D lepiej mi tam niz np do szpindla, bo blizej o godzine jazdy i taniej troszku :-D

#6 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 19 February 2014 - 14:50

No i wróciłem... Spytacie czemu tak szybko :D. Otóż lipa była, kolejki do każdego wyciągu min. 20 min, stoki średniawka ( dużo muld, choć mi to nie przeszkadza ) i maaaasa ludzi, a przede wszystkim dzieciów ( ok. 8 lat ), same szkółki narciarskie. Ogólnie gdyby nie fakt, że zdecydowanie więcej stoisz w kolejce, niż jeździsz to na pewno bym nie narzekał :drunk:

PS park był owszem--------KIDS PARK, z najazdem na box w kształcie rynny :D

#7 sylwkaa

sylwkaa

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 36 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 February 2014 - 09:53

UUuu to nie poszalałeś... :D Czyli nie ma co się tam wybierać przez najbliższe hmm dwa tyg, póki się ferie nie skończą:P

#8 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 20 February 2014 - 11:31

no nie :P a nad wyjazdem po feriach to bym się zastanowił, bo co prawda może nie być już wgl ludzi, ale dlatego że śniegu nie będzie :D

#9 sylwkaa

sylwkaa

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 36 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 February 2014 - 12:44

haha no niestety też mi się tak wydaje.... to już ostatnie momenty na jazdę, może jeszcze jeszcze na weekend świeradów odwiedzę i na tym koniec w tym sezonie... smutne to trochę ..

#10 rentgen

rentgen

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 14 March 2014 - 22:37

Ja byłem w wekend 7-9.03. Warunki jak na tą pogodę za oknem bardzo zacne. Stok przygotowany dobrze, chociaż faktycznie od godz 14 muldy. Kolejki tylko z rana , dlatego po jednym dniu brałem karnet od 10 do 16 i tylko przez pierwsze dwie godziny było troche stania a potem praktycznie pusto, podjeżdżałem od razu do wyciagu. Parku brak. Ceny przyzwoite za 6 godz 550 koron. Mieszkałem w Szklarskiej a dojazd organizował nam gratis własciciel pensjonatu :) wiec czego chciec więcej hehe

#11 pieczyk111

pieczyk111

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 17 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 18 November 2014 - 20:48

Panowie wybieram się tam w grudniu na wakacje, możecie mi powiedzieć jak wygląda nasniezanie przy braku śniegu? Wiadomo że zimy są coraz cieplejsze i między świętami doskwiera brak śniegu a właśnie w tedy się wybieram. Da się tam pojeździć w tym okresie? Dobrze i dużo nasniezaja?

#12 szafraanka

szafraanka

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 68 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 November 2014 - 13:38

Panowie i... Panie ;)

W Harrachovie dbają o warunki, ale jeśli nie będzie ujemnych temperatur to mimo najlepszych chęci nie naśnieżą. Musi być jakiś minus, choćby w nocy.

Odpowiadając więc ściśle na Twoje pytanie - jeśli tylko będzie się dało, to naśnieżą.

#13 Magikk90

Magikk90

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 142 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 February 2016 - 10:10

Wybiera sie ktos moze w weekend ? :)

"Musisz wiedzieć, że na desce jeśli chcesz trochę zabawy, dobrej zabawy, jeśli chcesz się wykazać, musisz mieć respekt dla góry(...) zawsze odczuwasz pewien niepokój, gdy igrasz z górą, w momencie gdy nauczysz się szacunku wszystko się pieprzy(...) Tym właśnie jest snowboard. Ciągłym szukaniem, zmaganiem się, by znaleźć najlepszy stok, najlepszy zjazd. to właśnie przyciąga nas tu co roku"