Skocz do zawartości




Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Tatrzanska Łomnica


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 krzepnik1

krzepnik1

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 69 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 January 2012 - 16:29

Co sadzicie o tym miejscu ? wydaje sie bardzo fajne :D

Byl ktos tam ostatnio? jakie warunki ?
mam plany sie tam wybrac na weekendzie i nie wiem czy warto teraz jechac, czy jest wystarczajaco swiezego sniegu zeby pojsc na jakis lekki freeride :D :D

#2 Mutchalutcha

Mutchalutcha

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 4 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 13 February 2012 - 19:45

ostatnio byłem na 'Tatrzańskiej Łomnicy' mieszkałem w Zakopanym do Łomnicy w sumie nie jest daleko pierwszego dnia jak pojechałem okazało się, że nie ma prądu czekaliśmy do godziny ale uruchomili tylko 6-stke pomarańczową. Następnego dnia działało już wszystko. ogólnie wszystko ok trasy dla początkujących też się znalazły. Ale dla zaawansowanych też nie zabrakło. Ogólnie mało ludzi jak na ferie.

#3 Ines

Ines

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 230 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 30 January 2013 - 10:30

czy w Tatrzańskiej Łomnicy jest wieczorna jazda? wie ktoś ile kosztuje taka przyjemność? jakoś nie mogę znaleźć na stronie...
I've got the snowboard under my feet, I can fly so high, I can fall so deep...

#4 Ines

Ines

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 230 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 28 February 2013 - 12:55

w Tatrzańskiej Łomnicy nie ma nocnej jazdy (ewentualnie w Strbskim Pleso ale tylko na 400-metrowym odcinku). właśnie wróciliśmy z naszego 3-dniowego słowackiego tripu. polecam tą miejscówkę - od polskiej granicy to tylko 30km, a warunki prawie jak w Alpach. niestety nie było nam dane przejechać się czarną trasą - wyciągi działały tylko do Skalnatego Plesa (gondolka), ale i tak na czerwonych trasach nr 5, 3 i 4 można się zmęczyć, zwłaszcza po godz. 11 - niektóre muldy sięgały kolan:/ dolne trasy to łatwa niebieska jedynka i dwójka - sporo na niej dzieci i osób uczących się. fajną alternatywą jest zjazd lewą stroną (łatwa niebieska trasa nr 8 łącząca się z czerwoną dziewiątką) aż do nowej 8-osobowej kanapy - tutaj można nabrać trochę prędkości. w Tatrzańskiej Łomnicy nie ma snowparku, co do freeride na mapce mamy Freeride Zone, ale żeby się na nią dostać trzeba wjechać wyciągiem do Łomnickiego Sedla, który podczas naszego pobytu nie działał. zaplecze gastronomiczne bez zarzutu, ceny nie zabijają, parkingi darmowe - naprawdę fajnie to Slowacy ogarnęli:) na tym samym skipassie można jeździć w Strbskim Pleso ok.30km) - klimatyczna miejscówka z IMO fajniejszymi trasami i widokami:)
ogólnie wypad na Słowację bardzo udany - pierwszego dnia pogoda dała nam trochę w kość (na zmianę słońce, mgła, deszcz, śnieg i wiatr) ale przez kolejne dwa dni słońce świeciło na maksa i nie było żadnej chmurki. cenowo też nie było najgorzej - 3-dniowy skipass ze zniżkową kartą 67 Euro, nocleg 32 Euro/3 dni/os. (w tym zniżkowa TatraCard), obiadokolacja w restauracji ok. 15 Euro za 2 osoby.
I've got the snowboard under my feet, I can fly so high, I can fall so deep...

#5 vincentvega

vincentvega

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 11 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 March 2014 - 20:06

Był ktoś może na Tatrzanskiej Łomnicy w ostatnim czasie? Jak warun, da się pojeździć czy błoto? planuje wypad weekendowy.

Użytkownik vincentvega edytował ten post 26 March 2014 - 20:10


#6 Maluuutka

Maluuutka

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 521 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 March 2014 - 15:59

W ostatnim czasnie nie byłam, ale nie polecam lepiej odwiedź Štrbské pleso, wyżej i lepiej zdecydowanie
Tatzranska łomnica -http://www.vt.sk/pl/urlop-w-gorach/kamery-internetowe/tatranska-lomnica-904-m-nm/
odpowiedz sobie sam :D
Jestem tego pewny , w głębi duszy o tym wiem , że gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się

#7 kowal

kowal

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 128 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 December 2014 - 22:03

Mam ktoś może jakaś sprawdzoną miejscówkę w okolicy, co by przekimać jedną noc, najlepiej blisko stoku? Dla 4 osób.

#8 piotrwaszak_71

piotrwaszak_71

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 2 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 February 2016 - 21:41

Siema, potrzebny jakiś tani nocleg w miare blisko centrum. Ktoś coś może polecić? Pozdrawiam

#9 Ines

Ines

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 230 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 03 March 2016 - 10:25

Penzion Belin :ok:


I've got the snowboard under my feet, I can fly so high, I can fall so deep...