Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Budujemy Snowpark W Bydgoszczy ! Pomożecie


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 November 2011 - 22:11

żródło: TUTAJ



Po wielu latach, miesiącach, dniach i godzinach negocjacji w końcu dogadaliśmy się z zarządem Myślęcinka i otrzymaliśmy prawie pół stoku pod budowę snowparku. Aby wszystko przebiegało zgodnie z prawem założyliśmy Stowarzyszenie Sportów Deskowych LOVEBOARDS które od początku do końca zajmuje się tym projektem
Naszym celem jest zbudowanie profesjonalnego snowparku w Bydgoszczy na terenie stoku narciarskiego LPKiW Myślęcinek. W nawiązaniu do powiedzenia „Jak Mahomet nie może przyjść do góry to góra przyjdzie do Mahometa” zamierzamy zorganizować warunki jak najbardziej zbliżone do tych które panują w snowparkach znajdujących się w górskich kurortach.

CHCEMY aby snowpark służył wszystkim, zarówno początkującym miłośnikom freestylowej odmiany narciarstwa i snowboardingu jak i osobom które chcą podnosić swoje umiejętności. Dlatego przewidzieliśmy przeszkody o różnym stopniu trudności. Korzystanie z snowparku będzie całkowicie DARMOWE.

SNOWPARK POWSTANIE JEŚLI ZDOBĘDZIEMY ODPOWIEDNIĄ ILOŚĆ FUNDUSZY. KAŻDY MOŻE MIEĆ SWÓJ UDZIAŁ W POWSTANIU TEGO WYJĄTKOWEGO MIEJSCA WSPIERAJĄC NAS DOBROWOLNĄ KWOTĄ

Datki prosimy kierować na konto Stowarzyszenia LOVEBOARDS:
Nr rachunku: 5911 4020 0400 0036 0274 0613 52
Nazwa odbiorcy: SSD LOVEBOARDS
Tytuł przelewu: BUDUJEMY SNOWPARK

BEZ WASZEJ POMOCY NIE DOKOŃCZYMY SNOWPARKU! LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA

Mamy ambitny plan ale wierzymy, że uda nam się go zrealizować jeśli tylko uzbieramy odpowiedni budżet. Funkcjonowanie snowparku opieramy o dochód z reklam które będą się znajdować na jego terenie.

Jeśli był byś zainteresowany reklamą swojej firmy w snowparku jednocześnie wspierając naszą inicjatywę, zapoznaj się z naszą ofertą:

http://wyslijplik.pl...hp?sid=sv4mZmyh

Dzięki wsparciu finansowemu które otrzymaliśmy od dziadka jednego z członków stowarzyszenia LOVEBOARDS 1/3 projektu snowparku została zrealizowana. Na stoku powstały dwie skocznie o długości lotu 5m i 2m, oraz przygotowaliśmy grunt pod przeszkody jibbingowe.

Pokaż naszą ofertę reklamową swojemu przełożonemu, kierownikowi, porozmawiaj ze swoim dziadkiem, grosz do grosza i powstanie oaza białego szaleństwa w Bydgoszczy :-)

Więcej informacji: www.facebook.com/loveboards

Kontakt do przedstawicieli SSD LOVEBOARDS:
Michał email: [email protected]
Marcin email: [email protected]
Mikołaj email: [email protected]

#2 rentgen

rentgen

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 26 November 2011 - 00:47

Dzięki Aro.

#3 Max

Max

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 32 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 26 November 2011 - 09:52

Dzięki Aro.


Nie wiem jakie plany macie co do infrastruktury, ale fajnie jak byście mieli też mini-park dla początkujących. Jest opcja dodatkowych przychodów, od nie-tylko-wymiataczy, zwłaszcza jak zrobicie przy tym szkółkę tricków. Tak mi się nasunęło, może już o tym myśleliście. Pozdrawiam

#4 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 26 November 2011 - 11:17

Nie wiem jakie plany macie co do infrastruktury, ale fajnie jak byście mieli też mini-park dla początkujących. Jest opcja dodatkowych przychodów, od nie-tylko-wymiataczy, zwłaszcza jak zrobicie przy tym szkółkę tricków. Tak mi się nasunęło, może już o tym myśleliście. Pozdrawiam


boxy o długości 3 m bedą ok dla początkujących, mała skocznia też jest

ze zdjęć wygląda to naprawde imponująco :D

"Nie ważne ile razy upadniesz... ważne ile razy się podniesiesz"