Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Laax


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gocha

Gocha

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 51 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 January 2010 - 23:28

Jak w tematcie mam okazje wybrać się tam na początku lutego, jade tam pierwszy raz i mam pytanko czy ktos z was juz tam moze byl? A jesli byl, to jakie wrazenia? Jak gory i snowpark?  Ogolne wrazenia z pobytu na miejscu, no i oczywicie czy drogo?
Czekam na relacje :)

#2 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 26 January 2014 - 23:36

Osobiście nie byłem, ale słyszałem, że cudownie.
PS jak wszedłem w zakładkę Szwajcaria, to byłem wręcz pewien że znajdę tylko jeden temat pt: LAAX hihihiih

#3 Respie

Respie

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 394 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 January 2014 - 08:49

Gocha, jak masz dostęp do czasopisma Twój Styl to w ubiegłym roku był dość obszerny artykuł o tym kurorcie, fajnie wszystko opisali (tak mi się wydaje, bo nie byłam tam niestety ;)
тише едешь - дальше будешь!

#4 Daro

Daro

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 393 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 02 March 2014 - 19:33

Ok dzisiaj zawitałem do LAAX zmusiła mnie do tego pogoda na stoku w pobliżu mnie, choć powiem na kamerkach nie zapowiadało się dzisiaj ciekawie http://www.laax.com/en/skiing-area/ dałem radę z kolegą , no i powiem tak gdy zajechałem na miejsce i zobaczyłem te chmury z kolegą to ręce mi opadły ale po wjechaniu 2 gondolami,ps.( największa przypomina tłok w metrze samych Chinach :D ) 1 krzesełkiem i znowu gondolą na 2570 m zaraz mordka się ucieszyła lampa niesamowita. Do opalania polecam ściągnięcie gogli ,puszek delicje a trasy megaśne , jedynie gdzie nie dotarłem to na Snowpark , ale to sobie odbije za 2 tygodnie no chyba że ktoś ma jeszcze jakieś propozycje na stoki w Szwajcarii z miłą chęcią zwiedzę ;) a gdyby ktoś się wybierał to pisać z miłą chęcią pośmigam z kimś ;) co do karnetu podaje linka http://www.laax.com/...ts/lift-ticket/

Dodam mapkę ;)http://www.laax.com/...nteractive-map/ bo moja jest już wygnieciona :D
Bunkrów nie ma ale też jest za***iście .

#5 Snpp DeVille

Snpp DeVille

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 22 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 02 March 2014 - 22:18

Bylem w lutym z ekipa, ktora regularnie organizuje wypady do Laax.
M.in. jada chyba kolejny raz w tym roku, w marcu.

Mialem okazje ogladac ich filmiki wlasnie z Laax i uwazam, ze smialo mozna zlac sie w gacie.

Puchu jest tam opor i pogoda trzyma naprawde dlugo... podobno ;].


Rozwazam wypad tam w nastepnym roku.


5.

#6 Daro

Daro

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 393 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 03 March 2014 - 20:25

No zawsze możemy się spotkać na miejscu :D tylko pisać wcześniej, i idzie razem pośmigać ;)
Bunkrów nie ma ale też jest za***iście .