Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Wiązania Burton - Zamiennik Cap-Strap'A


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Bazyl

Bazyl

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 1 postów
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 18 November 2010 - 14:47

Witam,

Pierwszy post i może od razu będziecie w stanie rozwiązać mój problem. Kupiłem kilka lat temu (ze 4) wiązania Burton Custom. Standardowo mają one jako przedni pasek capstrapa. Nie mam jednak butów Burtona i nie zamierzam kupować, a w związku tym capstrap średnio pasuje kształtem i but trochę lata. Chciałbym wytrzasnąć zamiennik do tych strapów w postaci standarowego paska Burtona. Macie może pojęcie czy takie coś da się gdziekolwiek w PL zdobyć? Dzięki za odpowiedzi.

pozdrufka!

#2 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 November 2010 - 18:10

Witam,

Pierwszy post i może od razu będziecie w stanie rozwiązać mój problem. Kupiłem kilka lat temu (ze 4) wiązania Burton Custom. Standardowo mają one jako przedni pasek capstrapa. Nie mam jednak butów Burtona i nie zamierzam kupować, a w związku tym capstrap średnio pasuje kształtem i but trochę lata. Chciałbym wytrzasnąć zamiennik do tych strapów w postaci standarowego paska Burtona. Macie może pojęcie czy takie coś da się gdziekolwiek w PL zdobyć? Dzięki za odpowiedzi.

pozdrufka!



jak ci but lata to może wiązania za duże do buta.
wrzuć fotkę lub lepiej kilka fotek
capstrap pasuje nie tylko do butów burka
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama



Dodaj odpowiedź